Køb, salg og bytte

Køb, salg og bytte af modeljernbane effekter.

EmneSvarOprettetsorteringsikonSeneste svar
Søges/købes: Hobby Trade 63007 DC destination "Lyntog Århus H" 0 Tue 2/10/2018 - 4:08
af JakobDSB
n/a
skrot garb 1 Tue 2/10/2018 - 16:57
af msj.7569
Thu 4/10/2018 - 6:38
af Niels
Købes: HELJAN MX til DC 1 Thu 4/10/2018 - 8:14
af ct
Wed 19/12/2018 - 14:36
af ct
Hobbytrade Mt søges 0 Fri 5/10/2018 - 8:58
af dbschenker
n/a
SØGES: Roco Mz 1407 (brun) til DC med lyd og Roco Mz 1406 (rød/sort) til DC med lyd. 3 Wed 10/10/2018 - 15:41
af dbschenker
Lør 13/10/2018 - 0:14
af jimmyoldtimer
Gives væk. 2 Søn 14/10/2018 - 23:45
af 1PTN
Mon 15/10/2018 - 12:51
af 1PTN
Lille modelbane til salg- solgt 0 Thu 18/10/2018 - 16:06
af Henrik Winther
n/a
Køb hos DWAHobby - FUP & FIDUS eller??? 21 Fri 19/10/2018 - 10:43
af ventrikel
Fri 26/10/2018 - 18:45
af Krølle
***KØBT***: ROCO skinner buer R 472 code 100 / 2,5 mm 3 Fri 19/10/2018 - 19:59
af Jaco
Lør 20/10/2018 - 11:45
af jimmyoldtimer
KØBE søger esu v60 0 Søn 21/10/2018 - 16:26
af jan j
n/a
KØBES: Roco decoder 10738 ! 0 Søn 21/10/2018 - 16:46
af ksor
n/a
Købes: DSB 4-akslet tender 3 Thu 25/10/2018 - 10:21
af PHA
Søn 28/10/2018 - 11:28
af Jan-Eddie
Sælges: Märklin 42080 0 Thu 25/10/2018 - 12:29
af Lincoln
n/a
Sælges: Märklin MY, BR 103 m.fl 0 Thu 25/10/2018 - 12:41
af Lincoln
n/a
HobbyTrade MZ underdel 2 Fri 26/10/2018 - 21:04
af ct
Søn 28/10/2018 - 23:50
af ct
SOLGT - Brimalm DSB Litra D 850 (2 skinne) 1 Mon 29/10/2018 - 20:43
af nielsbo
Wed 31/10/2018 - 11:38
af Steffen Dresler
SOLGT - Brimalm DSB Litra D 845 patineret (2.500,00!) 11 Mon 29/10/2018 - 20:54
af nielsbo
Tue 29/1/2019 - 14:37
af DCC
Roco skinner og Tillig sporskiftedrev sælges og gives bort 1 Fri 2/11/2018 - 11:27
af Kruse
Fri 2/11/2018 - 21:15
af Jaco
Inden det ender som skrot 3 Mon 5/11/2018 - 19:14
af bygger01
Mon 5/11/2018 - 22:57
af Lars Skjærlund
SOLGT - Jyske F Gruppe DSB Litra F 492 HO (NY PRIS!) 0 Lør 10/11/2018 - 12:50
af nielsbo
n/a
SOLGT - SNNB Scandia skinnebus sæt (Freja) HO (2 skinne) 0 Lør 10/11/2018 - 13:01
af nielsbo
n/a
SOLGT!!!!! Roco lok grundramme inkl. motor, print m. NEM stik og LYS!!!!! SOLGT!!!!! 0 Søn 18/11/2018 - 11:28
af LasseSteen
n/a
Sælges: Fleischmann central 0 Mon 19/11/2018 - 14:42
af DCC
n/a
KØBES Vinduer til Spor N MH 2 Wed 21/11/2018 - 16:40
af f1freakdk
Thu 22/11/2018 - 0:34
af f1freakdk
SOLGT - Brimalm messing model af DSB Litra E 980 Frichs udgaven (NY PRIS!) 0 Wed 21/11/2018 - 21:56
af nielsbo
n/a