Køb, salg og bytte

Køb, salg og bytte af modeljernbane effekter.

EmneSvarOprettetsorteringsikonSeneste svar
Wintrack Version 8.0, solgt 0 Thu 27/6/2019 - 12:57
af BoC
n/a
Hochfrequez-skinnerenser, sælges 0 Thu 27/6/2019 - 13:02
af BoC
n/a
HELJAN OHJ / MX/BN/BNS 0 Tue 2/7/2019 - 15:49
af Kim Stapelfeldt
n/a
!!!!!! ER BYTTET!!!! ** Roco kortkoblinger til Fleischmann Profi kortkoblinger - ER BYTTET!!!!!! 0 Lør 6/7/2019 - 16:46
af LasseSteen
n/a
Brimalm E maskine søges 1 Thu 18/7/2019 - 15:56
af skrappe
Fri 19/7/2019 - 15:40
af Kruse
! ! ! ! SOLGT ! ! ! ! Byttes eller sælges: 62 x DC hjul/aksler ! ! ! ! SOLGT ! ! ! ! 0 Fri 19/7/2019 - 9:24
af LasseSteen
n/a
"Die Eisenbahn im Nordschwarzwald" Bind 1 og bind 2 til salg 0 Søn 21/7/2019 - 10:48
af boholm
n/a
SOLGT McK MX 1020 AC med lyd SOLGT 1 Thu 8/8/2019 - 9:53
af peterw
Søn 11/8/2019 - 17:24
af peterw
Heljan Bn købes 0 Tue 17/9/2019 - 8:56
af ct
n/a
Søger/købes Regio-Sprinter i H0 5 Mon 14/10/2019 - 7:55
af futlgb
Tue 3/12/2019 - 23:26
af Svend
SÆLGES: HELJAN MY 1104 (med kronen på front) inkl. IC-stamme 0 Mon 28/10/2019 - 23:09
af ct
n/a
Brimalm E maskine til DC/2 skinnebrug søges. 0 Søn 3/11/2019 - 23:40
af Rasmus R
n/a
SØGES: McK ME 1508 DC 0 Mon 4/11/2019 - 12:47
af ct
n/a
C skinner købes. 7 Mon 4/11/2019 - 14:52
af Pastorniels
Tue 5/11/2019 - 17:23
af Litra P
grab 5 Søn 10/11/2019 - 19:52
af msj.7569
Søn 10/11/2019 - 23:19
af poulmh
"Die Preussische P 8 " fra Eisenbahn Kurier sælges 2 Tue 12/11/2019 - 14:34
af TKVJ M 2
Fri 15/11/2019 - 20:03
af TKVJ M 2
TIKØB R maskine komplet byggesæt sælges. Solgt ! 0 Tue 19/11/2019 - 22:31
af tikajob
n/a
Freja byggesæt til skinnebus sælges - SOLGT 1 Fri 22/11/2019 - 20:48
af TKVJ M 2
Fri 22/11/2019 - 21:34
af Ulrik D
Falck Region Sjælland ambulance (str. 1:87) 0 Tue 26/11/2019 - 11:45
af DanielB
n/a
SØGES Roco Green Cargo 0 Søn 1/12/2019 - 13:47
af ventrikel
n/a