Køb, salg og bytte

Køb, salg og bytte af modeljernbane effekter.

EmneSvarsorteringsikonOprettetSeneste svar
IKKE AKTUELT: Heljan Mo fra 1800 serien til DC 0 Wed 3/1/2018 - 15:55
af dbschenker
n/a
Maerklin kortkobling 7203 SOLGT 0 Lør 16/12/2017 - 20:51
af PTMadsen
n/a
Købes: J.A.F. tankvogn (AFSLUTTET) 0 Lør 16/12/2017 - 17:06
af Lbj
n/a
Købes: MCK 0107 DSB ME 1524 DC 0 Thu 14/12/2017 - 18:46
af JakobDSB
n/a
SOLGT - Sælges LENZ BR 211 spor 0 0 Søn 10/12/2017 - 12:48
af lstarup
n/a
OHJ materiel sælges (postvogn, bagagevogn, motorvogn+bivogn) - SOLGT 0 Mon 4/12/2017 - 20:32
af morten
n/a
SOLGT... Brawa 42834 - Lemvigbanen VLTJ ML25 sælges. 0 Søn 3/12/2017 - 9:51
af Frank-O
n/a
SOLGT... Roco 46991 - BP Tankvogn sælges. 0 Søn 3/12/2017 - 9:22
af Frank-O
n/a
Købes: MCK 0107 DSB ME 1524 DC 0 Mon 27/11/2017 - 14:56
af JakobDSB
n/a
Sælges: Diverse lokomotiver & vogne (H0) 0 Søn 26/11/2017 - 14:37
af LasseSteen
n/a
Købes: MCK 0107 DSB ME 1524 DC 0 Lør 18/11/2017 - 21:46
af JakobDSB
n/a
ROCO 10738 dekodere ? 0 Wed 15/11/2017 - 19:12
af ksor
n/a
Roco Lint41 Arriva købes DC 0 Tue 14/11/2017 - 23:20
af Steffen77
n/a
Købes: Heljan 9920 Intercity sæt 0 Thu 9/11/2017 - 8:33
af FrankUrbaniak
n/a
Endnu flere HobbyTrade vogne til salg 0 Søn 5/11/2017 - 18:54
af morten
n/a
Sælges: Roco lok grundramme i metal 0 Søn 5/11/2017 - 17:48
af LasseSteen
n/a
Tidsskriftet Lokomotivet 73-126 sælges 0 Søn 29/10/2017 - 12:26
af Tommy Nilsson
n/a
Mange Hobbytrade vogne til salg (SOLGT) 0 Lør 28/10/2017 - 20:08
af morten
n/a
Købes: Fleischmann Magic train 0 Fri 27/10/2017 - 12:15
af Niels L
n/a
FFJ - Qf 306 vogn (Er fundet!) 0 Thu 26/10/2017 - 11:41
af ventrikel
n/a
Købes: Märklin BR 17 0 Tue 24/10/2017 - 13:58
af PHA
n/a
Købes - McK 1102 0 Mon 16/10/2017 - 18:22
af Egonhund
n/a
Pickit2 m.m. sælges 0 Lør 14/10/2017 - 22:27
af Skaarup
n/a
CIWL - Røde Kors udgave 0 Wed 27/9/2017 - 9:24
af ventrikel
n/a
SÆLGES: F2010, MCK, DWA 0 Søn 24/9/2017 - 10:45
af nielsbo
n/a