Køb, salg og bytte

Køb, salg og bytte af modeljernbane effekter.

EmneSvarOprettetSeneste svarsorteringsikon
Helt nye togvogne sælges billigt 1 Lør 6/6/2020 - 15:56
af TBS
Fri 12/6/2020 - 16:02
af TBS
Sælges: MCK DSB ME 1528 DC Lyd SOLGT 1 Tue 9/6/2020 - 13:43
af JakobDSB
Thu 11/6/2020 - 6:54
af alf
Böhler bordsav 12v + strømforsyning sælges 1 Lør 6/6/2020 - 15:58
af TBS
Søn 7/6/2020 - 16:24
af TBS
Modeltog bøger sælges 1 Lør 6/6/2020 - 16:00
af TBS
Søn 7/6/2020 - 16:23
af TBS
DC lokomotiver til salg 2 Lør 6/6/2020 - 15:42
af TBS
Søn 7/6/2020 - 16:22
af TBS
Ballast, græs og meget andet til anlæg af banen sælges 5 Lør 6/6/2020 - 15:49
af TBS
Søn 7/6/2020 - 16:21
af TBS
KØBES. M-skinner. (Har købt ) 0 Lør 6/6/2020 - 9:23
af risvej07
n/a
* * SOLGT * * * MCK vognbelysning inkl. dekoder fra Bn-d vogn + ESU lysstang & dekoder ** SOLGT * * 0 Thu 4/6/2020 - 12:33
af LasseSteen
n/a
Købes/søges: MCK 0107 DSB ME 1524 DC 0 Søn 31/5/2020 - 20:03
af JakobDSB
n/a
Hvor køber I plastcard ? 11 Lør 30/5/2020 - 8:32
af LasseSteen
Søn 31/5/2020 - 16:29
af Flemming
Bøger sælges 0 Søn 31/5/2020 - 10:01
af AE800
n/a
ER FUNDET ! ! ! Blå BN vogn fra MCK ! ! ! ER FUNDET ! ! ! 9 Lør 16/5/2020 - 22:24
af LasseSteen
Mon 18/5/2020 - 18:26
af LasseSteen
salg af tomme kasser fra K-skinner 0 Wed 13/5/2020 - 19:44
af Horsecreek
n/a
Märklin 42999 købes. 4 Mon 11/5/2020 - 15:11
af Jan-DK
Mon 11/5/2020 - 18:48
af Jan-DK
Trip trap modelhuse sælges 4 Søn 3/5/2020 - 7:28
af madskp
Søn 3/5/2020 - 18:36
af madskp
KØBES: Roco 66423 - DSB Uai sværgodsvogn med FRICHS kasse 0 Wed 15/4/2020 - 12:03
af ct
n/a
S tog model 9 Lør 4/4/2020 - 11:27
af CMann
Wed 15/4/2020 - 4:34
af Mads B
købes: manual uncoupler track :minitrix 14977 0 Tue 7/4/2020 - 16:34
af Robecq
n/a
Søges/Købes: Leopold Halling DSB S-TOG 0 Mon 6/4/2020 - 20:54
af JakobDSB
n/a
KØBES: 2. Generation S-tog H0 / Togdillen 0 Wed 1/4/2020 - 18:06
af Mads B
n/a
! ! ! SOLGT SOLGT ! ! ! ! Diverse pantografer fra Roco, Märklin og PIKO (Opdateret) ! ! ! SOLGT SOLGT SOLGT ! ! ! 0 Wed 1/4/2020 - 17:13
af LasseSteen
n/a
E maskine søger til marklin 3 skinder drift eller Brimalm DSB Litra E 0 Wed 1/4/2020 - 16:37
af jan j
n/a
Købes: Märklin 5141L - 5142R - 5214 4 Wed 25/3/2020 - 19:35
af Kurt P
Wed 1/4/2020 - 12:03
af bygger01
Alt er solgt - Diverse materiel til salg 1 Thu 9/1/2020 - 16:15
af BT
Tue 31/3/2020 - 6:15
af FutNielsen
KØBES: McK DSB Bg (rød) 0 Mon 30/3/2020 - 10:28
af ct
n/a