Køb, salg og bytte

Køb, salg og bytte af modeljernbane effekter.

EmneSvarOprettetSeneste svarsorteringsikon
IKKE AKTUELT: Heljan Mo fra 1800 serien til DC 0 Wed 3/1/2018 - 16:55
af dbschenker
n/a
Hobby Trade D 811 sælges 2 Tue 27/12/2016 - 20:59
af MZ1448
Lør 30/12/2017 - 16:24
af Camber6
Salg af PECO code 75 spor og sporskifter,nyværdi 7000 dkk 5 Fri 29/12/2017 - 23:31
af HEDO
Lør 30/12/2017 - 13:23
af Skott
Maerklin kortkobling 7203 SOLGT 0 Lør 16/12/2017 - 21:51
af PTMadsen
n/a
Købes: J.A.F. tankvogn (AFSLUTTET) 0 Lør 16/12/2017 - 18:06
af Lbj
n/a
S: Hobbytrade D825 DCC m. lyd *SOLGT* 4 Tue 12/12/2017 - 22:41
af Snuden
Fri 15/12/2017 - 20:53
af PTMadsen
Købes: MCK 0107 DSB ME 1524 DC 0 Thu 14/12/2017 - 19:46
af JakobDSB
n/a
SOLGT - Sælges LENZ BR 211 spor 0 0 Søn 10/12/2017 - 13:48
af lstarup
n/a
OHJ materiel sælges (postvogn, bagagevogn, motorvogn+bivogn) - SOLGT 0 Mon 4/12/2017 - 21:32
af morten
n/a
SOLGT... Brawa 42834 - Lemvigbanen VLTJ ML25 sælges. 0 Søn 3/12/2017 - 10:51
af Frank-O
n/a
SOLGT... Roco 46991 - BP Tankvogn sælges. 0 Søn 3/12/2017 - 10:22
af Frank-O
n/a
Købes: MCK 0107 DSB ME 1524 DC 0 Mon 27/11/2017 - 15:56
af JakobDSB
n/a
Sælges: Diverse lokomotiver & vogne (H0) 0 Søn 26/11/2017 - 15:37
af LasseSteen
n/a
M/F Ærøsund i H0 til salg et sted? 4 Wed 16/8/2017 - 21:03
af Skovsøekspressen
Tue 21/11/2017 - 0:18
af Ovp
Købes: MCK 0107 DSB ME 1524 DC 0 Lør 18/11/2017 - 22:46
af JakobDSB
n/a
ROCO 10738 dekodere ? 0 Wed 15/11/2017 - 20:12
af ksor
n/a
Roco Lint41 Arriva købes DC 0 Wed 15/11/2017 - 0:20
af Steffen77
n/a
Diverse jernbane modeller sælges. 2 Mon 13/11/2017 - 19:14
af CaBrag
Mon 13/11/2017 - 23:29
af CaBrag
SOLGT : Roco 63060 1 Søn 12/11/2017 - 16:49
af lstarup
Mon 13/11/2017 - 1:41
af cbt
Købes: Heljan 9920 Intercity sæt 0 Thu 9/11/2017 - 9:33
af FrankUrbaniak
n/a
Endnu flere HobbyTrade vogne til salg 0 Søn 5/11/2017 - 19:54
af morten
n/a
Sælges: Roco lok grundramme i metal 0 Søn 5/11/2017 - 18:48
af LasseSteen
n/a
Tidsskriftet Lokomotivet 73-126 sælges 0 Søn 29/10/2017 - 13:26
af Tommy Nilsson
n/a
Mange Hobbytrade vogne til salg (SOLGT) 0 Lør 28/10/2017 - 21:08
af morten
n/a
Købes: Fleischmann Magic train 0 Fri 27/10/2017 - 13:15
af Niels L
n/a