Køb, salg og bytte

Køb, salg og bytte af modeljernbane effekter.

EmneSvarOprettetsorteringsikonSeneste svar
IKKE AKTUELT: Førerhustrin til Hobbytrade Mz4 1 Fri 5/1/2018 - 12:40
af dbschenker
Fri 5/1/2018 - 20:45
af PTMadsen
SØGES: Heljan/ESU/Pullman My 1104 i spor 1 (1:32) 4 Thu 4/1/2018 - 20:33
af dbschenker
Søn 21/1/2018 - 15:42
af dbschenker
***SOLGT***Div Viessmann og Märklin sælges: ***SOLGT*** 5 Thu 4/1/2018 - 18:08
af f1freakdk
Fri 19/1/2018 - 23:09
af f1freakdk
IKKE AKTUELT: Roco 63059 Ma lyntog 4 Wed 3/1/2018 - 17:25
af dbschenker
Thu 4/1/2018 - 19:50
af dbschenker
IKKE AKTUELT: Heljan Mo fra 1800 serien til DC 0 Wed 3/1/2018 - 16:55
af dbschenker
n/a
Salg af PECO code 75 spor og sporskifter,nyværdi 7000 dkk 5 Fri 29/12/2017 - 23:31
af HEDO
Lør 30/12/2017 - 13:23
af Skott
Maerklin kortkobling 7203 SOLGT 0 Lør 16/12/2017 - 21:51
af PTMadsen
n/a
Købes: J.A.F. tankvogn (AFSLUTTET) 0 Lør 16/12/2017 - 18:06
af Lbj
n/a
Købes: MCK 0107 DSB ME 1524 DC 0 Thu 14/12/2017 - 19:46
af JakobDSB
n/a
S: Hobbytrade D825 DCC m. lyd *SOLGT* 4 Tue 12/12/2017 - 22:41
af Snuden
Fri 15/12/2017 - 20:53
af PTMadsen
SOLGT - Sælges LENZ BR 211 spor 0 0 Søn 10/12/2017 - 13:48
af lstarup
n/a
OHJ materiel sælges (postvogn, bagagevogn, motorvogn+bivogn) - SOLGT 0 Mon 4/12/2017 - 21:32
af morten
n/a
SOLGT... Brawa 42834 - Lemvigbanen VLTJ ML25 sælges. 0 Søn 3/12/2017 - 10:51
af Frank-O
n/a
SOLGT... Roco 46991 - BP Tankvogn sælges. 0 Søn 3/12/2017 - 10:22
af Frank-O
n/a
Købes: MCK 0107 DSB ME 1524 DC 0 Mon 27/11/2017 - 15:56
af JakobDSB
n/a
Sælges: Diverse lokomotiver & vogne (H0) 0 Søn 26/11/2017 - 15:37
af LasseSteen
n/a
SOLGT : Samling af TT 5 Søn 26/11/2017 - 14:29
af lstarup
Thu 10/5/2018 - 21:17
af chris- tek
Købes: MCK 0107 DSB ME 1524 DC 0 Lør 18/11/2017 - 22:46
af JakobDSB
n/a
ROCO 10738 dekodere ? 0 Wed 15/11/2017 - 20:12
af ksor
n/a
Roco Lint41 Arriva købes DC 0 Wed 15/11/2017 - 0:20
af Steffen77
n/a
Diverse jernbane modeller sælges. 2 Mon 13/11/2017 - 19:14
af CaBrag
Mon 13/11/2017 - 23:29
af CaBrag
SOLGT : Roco 63060 1 Søn 12/11/2017 - 16:49
af lstarup
Mon 13/11/2017 - 1:41
af cbt
Købes: Heljan 9920 Intercity sæt 0 Thu 9/11/2017 - 9:33
af FrankUrbaniak
n/a
Endnu flere HobbyTrade vogne til salg 0 Søn 5/11/2017 - 19:54
af morten
n/a
Sælges: Roco lok grundramme i metal 0 Søn 5/11/2017 - 18:48
af LasseSteen
n/a