Køb, salg og bytte

Køb, salg og bytte af modeljernbane effekter.

EmneSvarOprettetSeneste svarsorteringsikon
Lint 41 VL Vestsjællands lokalbane modeltog sælges til højeste bydende! 8 Lør 28/7/2018 - 0:10
af ahab4300
Fri 3/8/2018 - 19:29
af LasseSteen
Søges Roco 64003 Vognsæt m 3 vogne "Merkur" 4 Fri 10/8/2018 - 6:21
af ventrikel
Søn 12/8/2018 - 8:13
af Svend
Søges: Tikøb Marcipanbrød 0 Wed 15/8/2018 - 12:20
af ladvogn
n/a
Solgt - ESU ECoS II sælges (ny pris) 0 Lør 18/8/2018 - 11:40
af claus rasmussen
n/a
ROCO WLANmaus 10813, sælges 0 Lør 18/8/2018 - 11:43
af claus rasmussen
n/a
"Solgt" ROCO Z21 Digital central station, sælges, 0 Lør 18/8/2018 - 11:50
af claus rasmussen
n/a
Sælges: 50 stk tyske jernbane/modeltog blade (Opdateret) 0 Søn 26/8/2018 - 15:23
af LasseSteen
n/a
Diverse Gammelt Marklin 1967-1968 og Faller til salg 5 Fri 24/8/2018 - 21:12
af pantherdk
Mon 27/8/2018 - 16:02
af Lagoni
Købes/søges: Roco 63058 eller 63059 0 Fri 7/9/2018 - 15:45
af JakobDSB
n/a
SOLGT : MBW Spor 0 tankvogn 0 Fri 7/9/2018 - 18:59
af lstarup
n/a
Søger Märklin 47083 "Skandinavisk Fjerntransport" vekselladsvognsæt 3 Fri 7/9/2018 - 15:54
af ct
Mon 10/9/2018 - 11:16
af gmmz
!!!!! SOLGT !!!!! Nyt Roco El-lok BR189/ES64-F2 (Uden lokoverdel) !!!!! SOLGT !!!!! 0 Tue 11/9/2018 - 17:16
af LasseSteen
n/a
SØGES: Friktionsringe til Hobbytrade Mt 2 Thu 13/9/2018 - 8:56
af dbschenker
Thu 13/9/2018 - 13:58
af EH6762
SOLGT - Brimalm DSB Litra E 999 (Frichs udgavE 4 Mon 17/9/2018 - 10:25
af nielsbo
Mon 17/9/2018 - 21:43
af nielsbo
SOLGT - UK Modeller/Kaiser DSB Litra P 2 Thu 13/9/2018 - 17:32
af nielsbo
Fri 21/9/2018 - 16:13
af nielsbo
Købes rød/sort Litra EA 4 Fri 21/9/2018 - 16:45
af Litra F - Perle
Fri 21/9/2018 - 20:05
af jhcn
Lokomotiv og vogne byttes 20 Fri 21/9/2018 - 16:47
af Lagoni
Lør 22/9/2018 - 15:39
af Bent_P
Købes: Lokomotivet nr 123-127 0 Lør 22/9/2018 - 15:56
af MB
n/a
Diverse H0 huse sælges 3 Lør 22/9/2018 - 17:50
af Niels
Mon 24/9/2018 - 19:05
af Niels
Sælges: ESU ECoS 50000 3 Søn 23/9/2018 - 12:29
af El Capitan
Mon 24/9/2018 - 21:09
af f1freakdk
Spor 1 MY købes 3 Tue 25/9/2018 - 6:40
af Sonnich Johannesen
Tue 25/9/2018 - 17:00
af BLK_AARH
Søges/købes Hobby Trade 63010/63003 DSB Abs styrevogn DC 0 Thu 27/9/2018 - 12:49
af JakobDSB
n/a
Søges/købes: Hobby Trade 63007 eller 63006 DC destination "Lyntog Århus H" eller “Holbæk” 0 Tue 2/10/2018 - 4:08
af JakobDSB
n/a
skrot garb 1 Tue 2/10/2018 - 16:57
af msj.7569
Thu 4/10/2018 - 6:38
af Niels
Hobbytrade Mt søges 0 Fri 5/10/2018 - 8:58
af dbschenker
n/a