Køb, salg og bytte

Køb, salg og bytte af modeljernbane effekter.

EmneSvarOprettetSeneste svarsorteringsikon
Købes rød/sort Litra EA 4 Fri 21/9/2018 - 16:45
af Litra F - Perle
Fri 21/9/2018 - 20:05
af jhcn
SOLGT - UK Modeller/Kaiser DSB Litra P 2 Thu 13/9/2018 - 17:32
af nielsbo
Fri 21/9/2018 - 16:13
af nielsbo
SOLGT - Brimalm DSB Litra E 999 (Frichs udgavE 4 Mon 17/9/2018 - 10:25
af nielsbo
Mon 17/9/2018 - 21:43
af nielsbo
SØGES: Friktionsringe til Hobbytrade Mt 2 Thu 13/9/2018 - 8:56
af dbschenker
Thu 13/9/2018 - 13:58
af EH6762
!!!!! SOLGT !!!!! Nyt Roco El-lok BR189/ES64-F2 (Uden lokoverdel) !!!!! SOLGT !!!!! 0 Tue 11/9/2018 - 17:16
af LasseSteen
n/a
Søger Märklin 47083 "Skandinavisk Fjerntransport" vekselladsvognsæt 3 Fri 7/9/2018 - 15:54
af ct
Mon 10/9/2018 - 11:16
af gmmz
SOLGT : MBW Spor 0 tankvogn 0 Fri 7/9/2018 - 18:59
af lstarup
n/a
Købes/søges: Roco 63058 eller 63059 0 Fri 7/9/2018 - 15:45
af JakobDSB
n/a
Diverse Gammelt Marklin 1967-1968 og Faller til salg 5 Fri 24/8/2018 - 21:12
af pantherdk
Mon 27/8/2018 - 16:02
af Lagoni
Sælges: 50 stk tyske jernbane/modeltog blade (Opdateret) 0 Søn 26/8/2018 - 15:23
af LasseSteen
n/a
"Solgt" ROCO Z21 Digital central station, sælges, 0 Lør 18/8/2018 - 11:50
af claus rasmussen
n/a
ROCO WLANmaus 10813, sælges 0 Lør 18/8/2018 - 11:43
af claus rasmussen
n/a
Solgt - ESU ECoS II sælges (ny pris) 0 Lør 18/8/2018 - 11:40
af claus rasmussen
n/a
Søges: Tikøb Marcipanbrød 0 Wed 15/8/2018 - 12:20
af ladvogn
n/a
Søges Roco 64003 Vognsæt m 3 vogne "Merkur" 4 Fri 10/8/2018 - 6:21
af ventrikel
Søn 12/8/2018 - 8:13
af Svend
Lint 41 VL Vestsjællands lokalbane modeltog sælges til højeste bydende! 8 Lør 28/7/2018 - 0:10
af ahab4300
Fri 3/8/2018 - 19:29
af LasseSteen
Märklin 30470 1 Wed 1/8/2018 - 19:15
af Kridder
Thu 2/8/2018 - 11:31
af El Capitan
Søges: HK Modeller/Heljan 6097 Bc liggevogn 3 Søn 29/7/2018 - 19:04
af FrankUrbaniak
Wed 1/8/2018 - 18:42
af jimmyoldtimer
SOLGT : LENZ V36 SPOR 0 2 Søn 22/7/2018 - 19:36
af lstarup
Søn 22/7/2018 - 20:17
af lstarup
Solgt 4 Thu 19/7/2018 - 18:59
af Niels møller
Søn 22/7/2018 - 6:40
af Niels møller
Søger HK 86003 DS tankvogn "NATRONLUD" 0 Fri 20/7/2018 - 19:09
af ct
n/a
S-maskine søges ikke længere (har købt) 4 Lør 14/7/2018 - 11:29
af jkp4100
Wed 18/7/2018 - 10:49
af nielsbo
4 ROCO lokomotiver sælges 3 med lyd 1 Digital NEDSAT Opdateret 9 Fri 18/5/2018 - 10:48
af jimmyoldtimer
Thu 28/6/2018 - 19:54
af jimmyoldtimer
1 11 Lør 23/6/2018 - 19:50
af Futtog
Wed 27/6/2018 - 21:07
af MAB
Købes Lenz central ( glem det, har købt) 0 Lør 23/6/2018 - 10:26
af DCC
n/a