Køb, salg og bytte

Køb, salg og bytte af modeljernbane effekter.

EmneSvarOprettetSeneste svarsorteringsikon
Hobbytrade Q vognsæt 0 Lør 20/1/2018 - 18:16
af cmq
n/a
***SOLGT***Div Viessmann og Märklin sælges: ***SOLGT*** 5 Thu 4/1/2018 - 17:08
af f1freakdk
Fri 19/1/2018 - 22:09
af f1freakdk
IKKE AKTUELT: Heljan litra Bk 3 Fri 19/1/2018 - 17:23
af dbschenker
Fri 19/1/2018 - 20:43
af peterw
Marklin lokomotiv 3045 i flot stand 0 Søn 14/1/2018 - 15:12
af kimmon
n/a
SOLGT H0 jævnstrøm digital lokomotiver 0 Wed 10/1/2018 - 20:02
af lstarup
n/a
IKKE AKTUELT: Førerhustrin til Hobbytrade Mz4 1 Fri 5/1/2018 - 11:40
af dbschenker
Fri 5/1/2018 - 19:45
af PTMadsen
IKKE AKTUELT: Roco 63059 Ma lyntog 4 Wed 3/1/2018 - 16:25
af dbschenker
Thu 4/1/2018 - 18:50
af dbschenker
IKKE AKTUELT: Heljan Mo fra 1800 serien til DC 0 Wed 3/1/2018 - 15:55
af dbschenker
n/a
Hobby Trade D 811 sælges 2 Tue 27/12/2016 - 19:59
af MZ1448
Lør 30/12/2017 - 15:24
af Camber6
Salg af PECO code 75 spor og sporskifter,nyværdi 7000 dkk 5 Fri 29/12/2017 - 22:31
af HEDO
Lør 30/12/2017 - 12:23
af Skott
Maerklin kortkobling 7203 SOLGT 0 Lør 16/12/2017 - 20:51
af PTMadsen
n/a
Købes: J.A.F. tankvogn (AFSLUTTET) 0 Lør 16/12/2017 - 17:06
af Lbj
n/a
S: Hobbytrade D825 DCC m. lyd *SOLGT* 4 Tue 12/12/2017 - 21:41
af Snuden
Fri 15/12/2017 - 19:53
af PTMadsen
Købes: MCK 0107 DSB ME 1524 DC 0 Thu 14/12/2017 - 18:46
af JakobDSB
n/a
SOLGT - Sælges LENZ BR 211 spor 0 0 Søn 10/12/2017 - 12:48
af lstarup
n/a
OHJ materiel sælges (postvogn, bagagevogn, motorvogn+bivogn) - SOLGT 0 Mon 4/12/2017 - 20:32
af morten
n/a
SOLGT... Brawa 42834 - Lemvigbanen VLTJ ML25 sælges. 0 Søn 3/12/2017 - 9:51
af Frank-O
n/a
SOLGT... Roco 46991 - BP Tankvogn sælges. 0 Søn 3/12/2017 - 9:22
af Frank-O
n/a
Købes: MCK 0107 DSB ME 1524 DC 0 Mon 27/11/2017 - 14:56
af JakobDSB
n/a
Sælges: Diverse lokomotiver & vogne (H0) 0 Søn 26/11/2017 - 14:37
af LasseSteen
n/a
M/F Ærøsund i H0 til salg et sted? 4 Wed 16/8/2017 - 20:03
af Skovsøekspressen
Mon 20/11/2017 - 23:18
af Ovp
Købes: MCK 0107 DSB ME 1524 DC 0 Lør 18/11/2017 - 21:46
af JakobDSB
n/a
ROCO 10738 dekodere ? 0 Wed 15/11/2017 - 19:12
af ksor
n/a
Roco Lint41 Arriva købes DC 0 Tue 14/11/2017 - 23:20
af Steffen77
n/a
Diverse jernbane modeller sælges. 2 Mon 13/11/2017 - 18:14
af CaBrag
Mon 13/11/2017 - 22:29
af CaBrag