Køb, salg og bytte

Køb, salg og bytte af modeljernbane effekter.

EmneSvarOprettetsorteringsikonSeneste svar
hobby trade epoke III materiel til salg. 1 Thu 3/11/2016 - 18:05
af bl
Fri 23/12/2016 - 18:52
af Kure
Spor N materiel sælges. 1 Wed 2/11/2016 - 22:04
af CaBrag
Thu 3/11/2016 - 0:57
af CaBrag
SÆLGES! Roco og Piko togvogne samt lidt Uhlenbrock... 0 Søn 30/10/2016 - 20:53
af TRIXtog
n/a
Solgt! Heljan stålvognsstamme til epoke IV: 1xBjh og 2xBgh Solgt! 0 Lør 29/10/2016 - 12:36
af peterw
n/a
Kabinetstik, 4 mm. sælges 0 Wed 26/10/2016 - 10:39
af boholm
n/a
Hotaco-vogn købes 1 Mon 24/10/2016 - 9:29
af ladvogn
Wed 26/10/2016 - 12:08
af ladvogn
Sælges 0 Mon 24/10/2016 - 8:29
af Søren Daugaard
n/a
Så er alt afsat....tak for hjælpen... 0 Søn 23/10/2016 - 9:37
af TRIXtog
n/a
Købes: Støjsvage slæbesko fra Roco, Heljan m.v. 0 Fri 21/10/2016 - 19:00
af LasseSteen
n/a
Til salg - DCC ADns-e med lys og decoder, Bno og jernbanefærge 2 Fri 21/10/2016 - 8:28
af spazerman
Fri 21/10/2016 - 13:45
af spazerman
Rullekork 5 mm 0 Søn 16/10/2016 - 19:42
af Busk
n/a
Heljan IC3 DCC SÆLGES - SOLGT 0 Søn 16/10/2016 - 16:49
af spazerman
n/a
Sælges/bytte: 8 x Heljan My/Mx hjulaksler med tandhjul. 0 Søn 16/10/2016 - 9:45
af LasseSteen
n/a
SÆLGES - Brimalm Litra E (Frichs versionen) 0 Lør 15/10/2016 - 21:33
af nielsbo
n/a
Ny bog fra Banebøger om IC3 - Det sidste danske togdesign 1 Fri 14/10/2016 - 11:26
af Henrik PS
Fri 14/10/2016 - 20:12
af Gert
Købes: Tidsskriftet LOKOMOTIVET nummer 61 og 66 7 Thu 13/10/2016 - 10:14
af Erling Larsen
Fri 25/11/2016 - 13:22
af Erling Larsen
Sælges: 11 stk lastbiler i skala H0 (Heraf 8 x Danske) 1 Wed 12/10/2016 - 16:10
af LasseSteen
Tue 18/10/2016 - 9:30
af LasseSteen
US bygninger wild west, meget flotte, færdige og i æske, over 50 stk 0 Tue 11/10/2016 - 21:16
af la Cour
n/a
Sælges: D/F Langeland H0 / Solgt 7 Søn 9/10/2016 - 13:09
af Lassefar2009
Wed 19/10/2016 - 20:12
af Holger D
Sælges: Jernbanebilleder 2009 - egenproduceret årbog 0 Thu 6/10/2016 - 19:59
af kdf
n/a
Ny Pris! Sælges: ROCO Platin 63063 Ma halvtog 6 Tue 4/10/2016 - 13:50
af bl
Wed 1/3/2017 - 21:54
af Perseus
Sælges. Heljan epoke III personvogne Solgt 2 Mon 3/10/2016 - 14:15
af bl
Mon 3/10/2016 - 20:17
af bl
Hobbytrade Cm'er sælges. SOLGT 3 Søn 2/10/2016 - 19:14
af bl
Søn 2/10/2016 - 20:57
af MAB
solgt 0 Søn 2/10/2016 - 19:02
af Brian1980
n/a
SÆLGES! der kommer hele tiden flere ting... Uhlenbrock, Lenz og diverse... 8 Lør 1/10/2016 - 15:51
af TRIXtog
Wed 12/10/2016 - 12:19
af TRIXtog