Køb, salg og bytte

Køb, salg og bytte af modeljernbane effekter.

EmneSvarOprettetSeneste svarsorteringsikon
Spor z/Märklin 1:220 sælges 0 Lør 1/12/2018 - 17:17
af tøf tøf
n/a
SOLGT Jyske F Gruppe DSB Litra F 441 HO (5.500,00!) 1 Wed 5/12/2018 - 19:49
af nielsbo
Fri 7/12/2018 - 15:11
af Gert
Købes: Viessmann vinge og for signaler 0 Wed 12/12/2018 - 12:33
af DanskBjergbane
n/a
SOLGT - Sælges ESU Lokprogrammer 1 Søn 16/12/2018 - 20:41
af f1freakdk
Mon 17/12/2018 - 11:18
af f1freakdk
Købes: HELJAN MX til DC 1 Thu 4/10/2018 - 9:14
af ct
Wed 19/12/2018 - 15:36
af ct
Fundet: DSB CMM 2404 / Heljan 5101 0 Wed 9/1/2019 - 18:27
af Gerhard V.
n/a
Købes/søges: MCK ME 1528/1533 helrød nyt DSB design DC: FUNDET! 2 Søn 23/12/2018 - 2:32
af JakobDSB
Thu 10/1/2019 - 12:19
af Litra F - Perle
Købes/søges Märklin 7171 spordæmpning for M skinner 5 Fri 11/1/2019 - 10:34
af Kurt P
Wed 16/1/2019 - 20:44
af Kurt P
Købes: Märklin 46248 - Herningværket 13 Tue 15/1/2019 - 23:01
af theWSU
Lør 26/1/2019 - 22:41
af BT
Købes/Søges Roco 47592 - DSB Sdgmns Veksellad søges 7 Søn 27/1/2019 - 15:32
af Katz
Mon 28/1/2019 - 15:06
af LasseSteen
SØGES: Hobbytrade Mt 1 Tue 29/1/2019 - 10:06
af dbschenker
Tue 29/1/2019 - 11:44
af nielsgrenaa
SOLGT - Brimalm DSB Litra D 845 patineret (2.500,00!) 11 Mon 29/10/2018 - 21:54
af nielsbo
Tue 29/1/2019 - 15:37
af DCC
Søges: Roco BR 151 til Märklin drift 3 Lør 26/1/2019 - 16:02
af LasseSteen
Tue 29/1/2019 - 19:13
af LasseSteen
Søger Hobbytrade CLS styrevogn 4 Tue 1/5/2018 - 20:38
af morten
Tue 29/1/2019 - 23:54
af Mich
Lokaler søges 0 Thu 31/1/2019 - 0:17
af R 963
n/a
KØBES: MO fra Heljan samt CLS styrevogn. 4 Tue 29/1/2019 - 23:12
af OleW
Fri 1/2/2019 - 20:12
af OleW
Frichs Köf – nu som byggesæt i H0 0 Søn 3/2/2019 - 19:48
af Finn B.
n/a
hvem hvad hvor? 3 Thu 7/2/2019 - 9:52
af kley
Fri 8/2/2019 - 10:23
af kley
H0 Rundremisse med 13 pladser, byggesæt, sælges 0 Lør 9/2/2019 - 12:31
af BoC
n/a
SØGES DC hjul til ACME EA 1 Wed 20/2/2019 - 21:59
af Katz
Lør 23/2/2019 - 17:20
af Katz
Dragør station 1 Wed 27/2/2019 - 1:29
af humpel1x
Wed 27/2/2019 - 2:08
af Svend
Købes: Heljan 6064 DSB AB og Hobbykæden 6092 DSB BD vogn 3 Søn 24/2/2019 - 17:12
af ct
Fri 1/3/2019 - 2:33
af jimmyoldtimer
MÅ LUKKES - KØBES: Defekte damplokomotiver, H0 4 Fri 15/2/2019 - 13:02
af Robse
Thu 7/3/2019 - 16:25
af peterw
Northern Wind Railroad til salg 3 Søn 17/3/2019 - 14:00
af AE800
Mon 18/3/2019 - 22:24
af PED
US lokomotiver og vogne 8 Thu 21/3/2019 - 11:07
af Sporhunden
Wed 27/3/2019 - 10:05
af Sporhunden