Køb, salg og bytte

Køb, salg og bytte af modeljernbane effekter.

EmneSvarOprettetSeneste svarsorteringsikon
Märklin C-skiftespor solgt 0 Lør 7/5/2011 - 18:31
af R Svendsen
n/a
SOLGT ! 50 x helt nye Märklin kortkoblinger (7203) Kr 300,- 1 Thu 5/5/2011 - 23:24
af LasseSteen
Fri 6/5/2011 - 15:00
af jimmyoldtimer
DSB B-vogne (Roco) og BD-vogn (LIMA) sælges/byttes 12 Wed 1/12/2010 - 15:34
af cbt
Thu 5/5/2011 - 14:15
af cbt
Godsvogn Søges 7 Mon 2/5/2011 - 10:43
af Jernhesten
Wed 4/5/2011 - 17:56
af Jernhesten
Roco DCC materiel søges: 2 Tue 3/5/2011 - 17:58
af tøf tøf
Wed 4/5/2011 - 15:02
af tøf tøf
Hobby trade vogne sælges 0 Mon 25/4/2011 - 14:26
af Nordvestbanen
n/a
Forskellige jernbanebøger sælges 0 Mon 25/4/2011 - 12:08
af MB
n/a
S: Märklin 7549 sporskiftedrev 2 Tue 19/4/2011 - 8:30
af Horsecreek
Thu 21/4/2011 - 19:01
af Horsecreek
KM-1 - BR44 Sælges 1 Tue 19/4/2011 - 6:23
af 00
Tue 19/4/2011 - 6:47
af 00
Købes: Banen 114 2 Søn 17/4/2011 - 21:06
af invader26
Søn 17/4/2011 - 21:17
af invader26
MH grøn DC søges 1 Thu 14/4/2011 - 21:47
af tøf tøf
Lør 16/4/2011 - 23:08
af Jernhesten
Viessmann 0 Wed 13/4/2011 - 19:43
af Himmerlandsbanerne
n/a
Ubrugte C skinner sælges 3 Wed 13/4/2011 - 11:21
af TBS
Wed 13/4/2011 - 14:18
af TBS
Samling af "Lokomotivet" sælges 12 Wed 6/4/2011 - 17:51
af tybalt
Wed 13/4/2011 - 8:44
af tybalt
Køre computer 0 Tue 12/4/2011 - 20:50
af Jernhesten
n/a
Solgt Märklin TEE VT 11.5 Technologie Edition sælges 3 Wed 6/4/2011 - 10:03
af tmjbk
Tue 12/4/2011 - 17:37
af moppe
Märklin 24188 sælges er solgt 1 Tue 5/4/2011 - 11:11
af tmjbk
Tue 12/4/2011 - 11:00
af tmjbk
DIV C SKINNER Sælges nye priser 1 juni solgt 1 Tue 5/4/2011 - 11:28
af tmjbk
Tue 12/4/2011 - 10:59
af tmjbk
Märklin 39540 TEE Triebzug Gottardo solgt 1 Wed 6/4/2011 - 10:01
af tmjbk
Tue 12/4/2011 - 10:51
af tmjbk
Sælges 10 stk Marklin 2205 (SOLGT) 5 Tue 5/4/2011 - 14:24
af Nordvestbanen
Mon 11/4/2011 - 20:00
af Nordvestbanen
Br 143 købes märklin 3 Thu 3/3/2011 - 14:20
af Jernhesten
Søn 10/4/2011 - 15:21
af LasseSteen
mondul bane sælges 4 Søn 20/3/2011 - 18:05
af miken
Thu 7/4/2011 - 20:26
af nyboder
Märklin s Kurvespor Sælges 24530 og 24430 0 Tue 5/4/2011 - 11:05
af tmjbk
n/a
Sælges: Hastigheds måler til H0 og N. SOLGT 3 Mon 4/4/2011 - 15:00
af domino
Mon 4/4/2011 - 22:05
af gnilre2
Heljan container terminal/kran KØBES. 2 Wed 23/3/2011 - 9:37
af Trads
Mon 4/4/2011 - 19:20
af Trads