Køb, salg og bytte

Køb, salg og bytte af modeljernbane effekter.

EmneSvarOprettetSeneste svarsorteringsikon
Märklin H0 sælges 0 Mon 12/10/2009 - 16:25
af Ascot
n/a
[SOLGT] Peco code 75 H0 skinner 5 Mon 5/10/2009 - 12:34
af Bibihest
Fri 16/10/2009 - 12:50
af Bibihest
S: Piko DSB Desiro 52014 inkl. Lokpilot 3.0 DC - NYT 13 Lør 10/10/2009 - 15:44
af Lau82
Fri 16/10/2009 - 15:21
af Lau82
Søges Hejlan Østbanen mx 41 Kong Hother lok. 0 Fri 16/10/2009 - 21:37
af ventrikel
n/a
Roco digitalt anlæg, lokomotiver,vogne og meget andet sælges 5 Tue 13/10/2009 - 21:52
af Henrik_L
Fri 16/10/2009 - 23:01
af Henrik_L
Lima togbane 4 Fri 16/10/2009 - 12:53
af mt1977
Søn 18/10/2009 - 13:01
af mt1977
4 x Fleishmann Remise 9475 Skala N 0 Mon 19/10/2009 - 11:23
af cmq
n/a
Fleischmann samling 0 Mon 19/10/2009 - 18:02
af jansebasse
n/a
Trix C skinner solgt 19 Fri 25/9/2009 - 19:09
af Jonas
Mon 19/10/2009 - 21:54
af ibber
vurdering af fleishmann samling 5 Mon 19/10/2009 - 18:09
af jansebasse
Tue 20/10/2009 - 11:51
af Willie Garvin
Udenlandske modelbaneblade sælges 0 Wed 21/10/2009 - 17:37
af Niels A
n/a
Klammer til flex skinner (skala N) 0 Fri 23/10/2009 - 13:45
af cmq
n/a
Bn vogne - rettet 0 Lør 24/10/2009 - 14:34
af Himmerlandsbanerne
n/a
ARTITEC - rettet 0 Søn 25/10/2009 - 14:47
af Himmerlandsbanerne
n/a
personvogne - rettet 0 Søn 25/10/2009 - 15:28
af Himmerlandsbanerne
n/a
DSB D (IV) 826 - rettet 3 Søn 25/10/2009 - 15:36
af Himmerlandsbanerne
Søn 25/10/2009 - 18:33
af Erik 1:87
Vintertilbud 0 Wed 28/10/2009 - 19:44
af PerOlsen
n/a
DSB IC3 uden motor søges 3 Wed 28/10/2009 - 17:40
af Techek
Wed 28/10/2009 - 22:43
af Techek
3 godsvogne - rettet 7 Søn 25/10/2009 - 16:04
af Himmerlandsbanerne
Thu 29/10/2009 - 10:23
af Himmerlandsbanerne
Bog Frederikshavn Jernbanestation 0 Thu 29/10/2009 - 21:35
af Busk
n/a
Märklin M skinner sælges 2 Thu 17/9/2009 - 20:38
af KristianHP
Mon 2/11/2009 - 0:44
af KristianHP
Roco Line søges 0 Lør 7/11/2009 - 19:26
af Høgfeldt
n/a
Lokomotiv DB 86130 sælges solgt må slettes 5 Mon 2/11/2009 - 20:47
af R Svendsen
Søn 8/11/2009 - 10:45
af R Svendsen
Mobil station og transformator sælges SOLGT 3 Mon 2/11/2009 - 20:51
af R Svendsen
Mon 9/11/2009 - 3:04
af R Svendsen
Hims byttes til Hs(-t) 8 Lør 7/11/2009 - 22:37
af Lars Skjærlund
Mon 9/11/2009 - 12:37
af Lars Skjærlund