Køb, salg og bytte

Køb, salg og bytte af modeljernbane effekter.

EmneSvarOprettetsorteringsikonSeneste svar
Roco 45337 DSB BD vogn - SOLGT 2 Tue 30/10/2007 - 22:43
af PerOlsen
Søn 18/11/2007 - 13:02
af PerOlsen
Märklin 4341 DSB Ca-vogn 0 Tue 30/10/2007 - 22:36
af PerOlsen
n/a
SOLGT Märklin 34989 DSB T-maskine - jubilæumsmodel 1 Tue 30/10/2007 - 22:31
af PerOlsen
Wed 5/3/2008 - 14:04
af PerOlsen
TRIX-Märklin Union Pacific godsvogne - togstamme 1 Tue 30/10/2007 - 22:22
af PerOlsen
Wed 5/3/2008 - 14:08
af PerOlsen
2 forskellige Roco DSB 2. klassesvogne - SOLGT 1 Tue 30/10/2007 - 22:21
af PerOlsen
Søn 18/11/2007 - 13:03
af PerOlsen
Roco DSB - Skærvevogne - hel togstamme - 1 SÆT TILBAGE 3 Tue 30/10/2007 - 22:04
af PerOlsen
Wed 5/3/2008 - 14:05
af PerOlsen
Salg af rullende materiel 1 Tue 30/10/2007 - 21:59
af PerOlsen
Wed 5/3/2008 - 14:11
af PerOlsen
S: koblinger 0 Wed 17/10/2007 - 10:35
af Horsecreek
n/a
ALT ER SOLGT - To ældre Märklin lokomotiver + vogne 7 Søn 14/10/2007 - 11:41
af mrfusker
Tue 6/11/2007 - 18:33
af mrfusker
K: Märklin 48052 "Transwaggon" 6 Mon 8/10/2007 - 21:14
af Voller
Søn 21/10/2007 - 14:36
af Horsecreek
Grundplade til Containerterminal sælges 1 Søn 7/10/2007 - 18:31
af Leonard
Søn 7/10/2007 - 19:22
af killerp
ROCO digitalstyring 4 Lør 6/10/2007 - 19:00
af Togthom
Wed 14/5/2008 - 10:34
af Peter Josef
K: Roco-line skinner med ballast 0 Wed 3/10/2007 - 10:19
af Occam
n/a
Jeg ved ikke hvad prisen er men jeg vil godt have nogen tilb 0 Tue 2/10/2007 - 18:07
af Thomas
n/a
modeltog sælges:NY 0 Wed 26/9/2007 - 21:39
af niclas
n/a
modeltog til salg 14 Mon 24/9/2007 - 19:35
af niclas
Mon 15/10/2007 - 23:54
af Techek
S: Märklin 4269 - DSB "Fyrværkerivognen" 3 Tue 18/9/2007 - 18:17
af OC
Fri 21/9/2007 - 11:10
af OC
geoline skinner købes 1 Tue 11/9/2007 - 19:48
af nikkel
Tue 11/9/2007 - 21:08
af jms_dk
Div. tog købes 11 Mon 3/9/2007 - 19:45
af deeds
Thu 6/9/2007 - 12:09
af deeds
Märklin togsamling sælges. 8 Søn 29/7/2007 - 13:29
af Knudsen
Tue 11/12/2007 - 17:48
af Ivanovich
Bog om damplokomotiver 7 Lør 21/7/2007 - 23:04
af Bibihest
Lør 17/1/2009 - 0:22
af Muncken
Købes - dobbeltaksede kulvogne. 4 Thu 12/7/2007 - 19:45
af mrfusker
Tue 27/11/2007 - 23:27
af Cargoman
Store Byttedag. Tømmerup v. Kalundborg 0 Thu 12/7/2007 - 11:55
af Henning Jensen
n/a
GeoLine skinner Købes 0 Søn 8/7/2007 - 23:15
af Crow
n/a
Marklin Auktionside - http://www.maerklin-marktplatz.de 1 Mon 11/6/2007 - 10:41
af mrfusker
Mon 11/6/2007 - 19:02
af plutoodie