Køb, salg og bytte

Køb, salg og bytte af modeljernbane effekter.

EmneSvarOprettetSeneste svarsorteringsikon
MEGA Trix skinne lot H0 sælges.SOLGT 1 Fri 27/2/2009 - 5:21
af domino
Lør 7/3/2009 - 16:57
af domino
Digitrax Super Empire Builder Digital control enhed.SOLGT 1 Fri 27/2/2009 - 5:24
af domino
Lør 7/3/2009 - 16:55
af domino
sælges:Miba blade 0 Fri 6/3/2009 - 15:22
af gm freak
n/a
Sælges: Märklin C-skinner - SOLGT 0 Thu 5/3/2009 - 14:03
af mt2604
n/a
Hobbytrade HJ vogne 0 Søn 1/3/2009 - 14:01
af Lars Skjærlund
n/a
Trix Digitale Mobil station control enhed sælges. SOLGT 0 Fri 27/2/2009 - 5:29
af domino
n/a
Sælges i skala N 0 Thu 26/2/2009 - 19:10
af futte111
n/a
TIL SALG H0 OG N 18 Lør 6/9/2008 - 14:32
af domino
Mon 23/2/2009 - 22:33
af KnudBe
OHJ MO fra Trinbrættet i Århus købes 2 Søn 8/2/2009 - 21:41
af morten
Fri 20/2/2009 - 20:54
af Horsecreek
SNCF styrevogn 7 Thu 5/2/2009 - 15:56
af coach david
Wed 18/2/2009 - 21:07
af moppe
Reservedele fra et Roco BR 601 (VT 11,5) 0 Tue 17/2/2009 - 12:00
af Horsecreek
n/a
fødsesdagsgave 3 Søn 15/2/2009 - 20:56
af Ramsdahl
Tue 17/2/2009 - 0:30
af Sebastian Leo F...
Vurderes: H0 jævnstrøm og H0 bygninger 3 Mon 16/2/2009 - 22:14
af Anders N
Mon 16/2/2009 - 22:59
af Anders N
Købes: Bachman skinner, Spor G 0 Søn 15/2/2009 - 10:16
af domino
n/a
Faller AMS solgt 0 Lør 14/2/2009 - 16:37
af bjuk
n/a
KØBES blade af Banen og Lokomotivet m.f. 11 Søn 25/1/2009 - 21:11
af ThomasT73
Lør 14/2/2009 - 10:16
af ThomasT73
Købes:skinner og sporskifter i spor 0 0 Fri 13/2/2009 - 1:22
af Keller
n/a
Mangler opbevaringsæsker 3 Søn 8/2/2009 - 1:21
af marrix
Mon 9/2/2009 - 20:45
af S123
Walter,s katalog i skala N købes 0 Lør 7/2/2009 - 17:16
af futte111
n/a
Märklin C og K-spor til salg 0 Søn 25/1/2009 - 16:37
af DennisTR
n/a
Heljan personvogne til salg 4 Lør 17/1/2009 - 13:45
af Jenner
Lør 24/1/2009 - 22:28
af Jenner
begynder materiel til sønne 16 Wed 14/1/2009 - 18:02
af JGJ67
Fri 23/1/2009 - 17:25
af mrfusker
En masse gammel tog sælges samlet (Alt Solgt) 7 Mon 19/1/2009 - 21:55
af Sebastian Leo F...
Fri 23/1/2009 - 1:51
af S123
lokomotiver til salg (2 leder, DCC)) 20 Fri 16/1/2009 - 17:00
af Møtrik
Thu 22/1/2009 - 13:03
af Møtrik
Får i et godt tilbud på 3 skinne udstyr... 5 Lør 17/1/2009 - 12:12
af moppe
Søn 18/1/2009 - 17:12
af Newtrain