Køb, salg og bytte

Køb, salg og bytte af modeljernbane effekter.

EmneSvarsorteringsikonOprettetSeneste svar
Købes : Trix C-skinner . 0 Tue 20/2/2018 - 16:43
af dominomand
n/a
Antenner til Mz3 0 Mon 12/2/2018 - 17:09
af dbschenker
n/a
Marklin 76510 Kulkran - Sælges 0 Thu 1/2/2018 - 20:20
af Carlsberg
n/a
Märklin digital system Solgt 0 Tue 30/1/2018 - 17:32
af esben2009
n/a
Traincontrol licens koder ANULLERET 0 Søn 28/1/2018 - 16:01
af cmq
n/a
Märklin drejeskive 7286 med LDT dekoder ANULLERET 0 Søn 28/1/2018 - 15:16
af cmq
n/a
Hobbytrade Q vognsæt 0 Lør 20/1/2018 - 18:16
af cmq
n/a
Marklin lokomotiv 3045 i flot stand 0 Søn 14/1/2018 - 15:12
af kimmon
n/a
SOLGT H0 jævnstrøm digital lokomotiver 0 Wed 10/1/2018 - 20:02
af lstarup
n/a
IKKE AKTUELT: Heljan Mo fra 1800 serien til DC 0 Wed 3/1/2018 - 15:55
af dbschenker
n/a
Maerklin kortkobling 7203 SOLGT 0 Lør 16/12/2017 - 20:51
af PTMadsen
n/a
Købes: J.A.F. tankvogn (AFSLUTTET) 0 Lør 16/12/2017 - 17:06
af Lbj
n/a
Købes: MCK 0107 DSB ME 1524 DC 0 Thu 14/12/2017 - 18:46
af JakobDSB
n/a
SOLGT - Sælges LENZ BR 211 spor 0 0 Søn 10/12/2017 - 12:48
af lstarup
n/a
OHJ materiel sælges (postvogn, bagagevogn, motorvogn+bivogn) - SOLGT 0 Mon 4/12/2017 - 20:32
af morten
n/a
SOLGT... Brawa 42834 - Lemvigbanen VLTJ ML25 sælges. 0 Søn 3/12/2017 - 9:51
af Frank-O
n/a
SOLGT... Roco 46991 - BP Tankvogn sælges. 0 Søn 3/12/2017 - 9:22
af Frank-O
n/a
Købes: MCK 0107 DSB ME 1524 DC 0 Mon 27/11/2017 - 14:56
af JakobDSB
n/a
Sælges: Diverse lokomotiver & vogne (H0) 0 Søn 26/11/2017 - 14:37
af LasseSteen
n/a
Købes: MCK 0107 DSB ME 1524 DC 0 Lør 18/11/2017 - 21:46
af JakobDSB
n/a
ROCO 10738 dekodere ? 0 Wed 15/11/2017 - 19:12
af ksor
n/a
Roco Lint41 Arriva købes DC 0 Tue 14/11/2017 - 23:20
af Steffen77
n/a
Købes: Heljan 9920 Intercity sæt 0 Thu 9/11/2017 - 8:33
af FrankUrbaniak
n/a
Endnu flere HobbyTrade vogne til salg 0 Søn 5/11/2017 - 18:54
af morten
n/a
Sælges: Roco lok grundramme i metal 0 Søn 5/11/2017 - 17:48
af LasseSteen
n/a