Køb, salg og bytte

Køb, salg og bytte af modeljernbane effekter.

EmneSvarsorteringsikonOprettetSeneste svar
IKKE AKTUELT: Hobbytrade litra Mt rød/sort til Dc. 0 Wed 28/3/2018 - 17:37
af dbschenker
n/a
EpokeModeller OHJ skinnebus med bivogn, “solgt” 0 Thu 8/3/2018 - 23:56
af claus rasmussen
n/a
Sælges - Heljan blå BN vogn 0 Thu 1/3/2018 - 21:26
af TKVJ M 2
n/a
Solgt!!! Märklin digitalenheder 6021/6036/6040/6043 0 Fri 23/2/2018 - 17:35
af f1freakdk
n/a
Købes : Trix C-skinner . 0 Tue 20/2/2018 - 17:43
af dominomand
n/a
Antenner til Mz3 0 Mon 12/2/2018 - 18:09
af dbschenker
n/a
Marklin 76510 Kulkran - Sælges 0 Thu 1/2/2018 - 21:20
af Carlsberg
n/a
Märklin digital system Solgt 0 Tue 30/1/2018 - 18:32
af esben2009
n/a
Traincontrol licens koder ANULLERET 0 Søn 28/1/2018 - 17:01
af cmq
n/a
Märklin drejeskive 7286 med LDT dekoder ANULLERET 0 Søn 28/1/2018 - 16:16
af cmq
n/a
Hobbytrade Q vognsæt 0 Lør 20/1/2018 - 19:16
af cmq
n/a
Marklin lokomotiv 3045 i flot stand 0 Søn 14/1/2018 - 16:12
af kimmon
n/a
SOLGT H0 jævnstrøm digital lokomotiver 0 Wed 10/1/2018 - 21:02
af lstarup
n/a
IKKE AKTUELT: Heljan Mo fra 1800 serien til DC 0 Wed 3/1/2018 - 16:55
af dbschenker
n/a
Maerklin kortkobling 7203 SOLGT 0 Lør 16/12/2017 - 21:51
af PTMadsen
n/a
Købes: J.A.F. tankvogn (AFSLUTTET) 0 Lør 16/12/2017 - 18:06
af Lbj
n/a
Købes: MCK 0107 DSB ME 1524 DC 0 Thu 14/12/2017 - 19:46
af JakobDSB
n/a
SOLGT - Sælges LENZ BR 211 spor 0 0 Søn 10/12/2017 - 13:48
af lstarup
n/a
OHJ materiel sælges (postvogn, bagagevogn, motorvogn+bivogn) - SOLGT 0 Mon 4/12/2017 - 21:32
af morten
n/a
SOLGT... Brawa 42834 - Lemvigbanen VLTJ ML25 sælges. 0 Søn 3/12/2017 - 10:51
af Frank-O
n/a
SOLGT... Roco 46991 - BP Tankvogn sælges. 0 Søn 3/12/2017 - 10:22
af Frank-O
n/a
Købes: MCK 0107 DSB ME 1524 DC 0 Mon 27/11/2017 - 15:56
af JakobDSB
n/a
Sælges: Diverse lokomotiver & vogne (H0) 0 Søn 26/11/2017 - 15:37
af LasseSteen
n/a
Købes: MCK 0107 DSB ME 1524 DC 0 Lør 18/11/2017 - 22:46
af JakobDSB
n/a
ROCO 10738 dekodere ? 0 Wed 15/11/2017 - 20:12
af ksor
n/a