Køb, salg og bytte

Køb, salg og bytte af modeljernbane effekter.

EmneSvarsorteringsikonOprettetSeneste svar
4.Generations 8 vogns S-tog sælges 0 Søn 21/2/2021 - 12:25
af Gitte Lumby
n/a
Sælges: Märklin 37966, BR 96 0 Fri 19/2/2021 - 13:07
af LauR90
n/a
Uhlenbrock Fjernbetjening 0 Thu 11/2/2021 - 17:16
af Elmer
n/a
Sælges Banen - Hele Danmarks modeljernbaneblad 0 Lør 6/2/2021 - 20:04
af Tonny Ø
n/a
Sælges - Märklin / Hack 0 Fri 29/1/2021 - 11:08
af Lincoln
n/a
Eisenbahn Kurier Togblade søger ny ejer 0 Mon 25/1/2021 - 19:59
af LasseSteen
n/a
Sælges - AC Märklin 34212 + DC Heljan HCA My + HCA dummy 0 Lør 23/1/2021 - 16:27
af Hejle
n/a
Købes Tillig TT nohab 0 Lør 23/1/2021 - 8:12
af Chris-hol
n/a
Regionaltogs skilt Sjælland -Lolland Falster - SOLGT ! 0 Mon 18/1/2021 - 21:32
af Hejle
n/a
Søger 2 plastkoblingsstænger til Roco MA lyntoget. Modtaget, så søger ikke længere. 0 Wed 13/1/2021 - 21:45
af HP 16
n/a
Oprydningsudsalg - opdateret 0 Wed 6/1/2021 - 18:01
af Manden på risten
n/a
søger tikøb byggesæt 0 Fri 1/1/2021 - 17:05
af gm freak
n/a
Nærvogn T&T 14507 ønskes! 0 Fri 18/12/2020 - 11:41
af LURBLAESER
n/a
Værktøj m.m. gratis, mod betalt porto/fragt + kasse AFVIKLET 0 Thu 3/12/2020 - 19:35
af AE800
n/a
SOLGT ......Uhlenbrock Intellibox II 0 Mon 23/11/2020 - 20:09
af lstarup
n/a
Viessmann 4162 0 Wed 18/11/2020 - 11:05
af Miwula23
n/a
Søges: Hobbytrade dobbeltdækker mellemvogn "Schwarzwaldbahn" (AC eller DC) 0 Fri 6/11/2020 - 14:54
af LasseSteen
n/a
Bøger sælges 0 Søn 27/9/2020 - 15:30
af toni
n/a
Søges: Hobbytrade/DWA 31034, vogn fra FFJ 0 Fri 4/9/2020 - 11:49
af Danscale
n/a
Hobby trade / DWA Byhuse købes 0 Thu 3/9/2020 - 11:49
af Mich
n/a
KØBES: Heljan Bn vogne - nr 5073, 5074, 5078 0 Wed 2/9/2020 - 16:02
af ct
n/a
Märklin, broer, biler, huse & landskab 0 Søn 30/8/2020 - 12:31
af Lincoln
n/a
Sælges: Diverse Lokomotiver, vogne, containers m.m. 0 Fri 21/8/2020 - 10:06
af LasseSteen
n/a
Bytte bytte bytte - Roco tandhjul, strømoptag m.m. byttes til ? ? ? ? 0 Wed 5/8/2020 - 19:40
af LasseSteen
n/a
Marklin godsvogn DSB sæt sælges med DC hjul 0 Mon 13/7/2020 - 16:12
af jimmyoldtimer
n/a