Køb, salg og bytte

Køb, salg og bytte af modeljernbane effekter.

EmneSvarsorteringsikonOprettetSeneste svar
Sælges: Peco N-skala insulfrog sporskifter - 17 stk 0 Fri 9/2/2024 - 16:17
af Jan B
n/a
Heljan DSB Rutebil H0 Skälskör 785 sälges. 0 Søn 28/1/2024 - 18:46
af LaRiMo64
n/a
Trix Dammtor 66115/66117 byggesæt 0 Søn 28/1/2024 - 17:36
af Lars Skjærlund
n/a
Er det interesse for Long NSB vogner? 0 Wed 10/1/2024 - 12:36
af OveT
n/a
KØBES MCK BN-x 1722/1723 0 Tue 9/1/2024 - 9:39
af xanderDK
n/a
Heljan Triangel DC købers 0 Mon 1/1/2024 - 22:22
af rocoboy
n/a
Billig belysning til modelbanen 0 Lør 11/11/2023 - 19:19
af FK
n/a
Märklin C-skinner stor samling 545 stk - SOLGT 0 Tue 12/9/2023 - 18:36
af ljm21
n/a
vendesløjfe modul købes 0 Fri 30/6/2023 - 20:28
af MY1222
n/a
Købes: Märklin omskifter, spolemagnet, motorankre. 0 Lør 29/4/2023 - 8:32
af Anderscn
n/a
S: Cornerstone remise og værksted - skala N 0 Søn 9/4/2023 - 21:14
af El Capitan
n/a
Modeltog HO sælges DB, ØBB mv 0 Thu 9/3/2023 - 19:16
af TKVJ M 2
n/a
Bytte - Hobbytrade DSB dobbeltdækker til AC 0 Fri 3/3/2023 - 11:30
af Stefano FS
n/a
Modeltog DSB, NSB og SJ til salg - opdateret 0 Tue 14/2/2023 - 13:39
af TKVJ M 2
n/a
SÆLGES: h0 Selvbygget bane i 60x240cm moduler tillig skinner 2-skinne drift 0 Tue 17/1/2023 - 12:09
af Kim Olsen87
n/a
SOLGT: Julebane til salg 0 Mon 12/12/2022 - 12:53
af Bj-Arne
n/a
Sporskiftemotorer Lemarco sælges 0 Fri 9/12/2022 - 14:13
af Jan65
n/a
Købes: Togmodelle 14537 DSB Bn-oi 50 86 20-84 791-5 0 Wed 30/11/2022 - 21:49
af JakobDSB
n/a
S: Diverse Uhlenbrock loconet udstyr 0 Mon 21/11/2022 - 13:12
af Snuden
n/a
SÆLGES: McK 0105 DSB ME 1511 helrød DC 0 Fri 18/11/2022 - 17:31
af JakobDSB
n/a
Sælges: Heljan 5186 (Rød A-vogn) 0 Wed 19/10/2022 - 12:30
af DSB1989
n/a
Flexskinner og sporskifter i store mængder til salg - 2 skinne DC H0 0 Lør 27/8/2022 - 20:19
af la Cour
n/a
B&G Platter 0 Mon 8/8/2022 - 8:41
af IbenC
n/a
Märklin 36638 + 37219 0 Wed 3/8/2022 - 10:27
af Lincoln
n/a
DSB Litra F 477 og F 470 i DC til salg 0 Mon 1/8/2022 - 10:04
af Krølle
n/a