Køb, salg og bytte

Køb, salg og bytte af modeljernbane effekter.

EmneSvarsorteringsikonOprettetSeneste svar
*** ER BYTTET *** Hjulbytte - Har en masse DC hjul og ønsker AC hjul *** ER BYTTET *** 0 Wed 13/1/2016 - 19:20
af LasseSteen
n/a
AC lokomotiver sælges(solgt) 0 Søn 10/1/2016 - 16:56
af SK65
n/a
Blå og Gule rotor blink samt lysbroer til H0 biler fra Viessmann 0 Mon 4/1/2016 - 8:56
af Ole Vedel
n/a
Fleischmann koblinger købes/byttes 0 Mon 4/1/2016 - 8:52
af Ole Vedel
n/a
MIBA, flere årgange til salg. 0 Søn 3/1/2016 - 17:05
af gemiko
n/a
Samling tidskrift lokomotivet. SOLGT 0 Fri 1/1/2016 - 14:29
af gm freak
n/a
Købes: ACME/Togmodelle DSB EA rød/sort DC eller overdel 0 Lør 19/12/2015 - 18:15
af JakobDSB
n/a
Märklin plakat/reklame købes 0 Tue 15/12/2015 - 19:52
af Egonhund
n/a
Heljan CPS byttes med CP ("SOLGT") 0 Mon 14/12/2015 - 23:15
af FK
n/a
SOLGT: Märklin Z-bane inkl.Noch grundplan 0 Tue 8/12/2015 - 12:12
af THK5220
n/a
Dekupørsav til salg 0 Søn 6/12/2015 - 18:03
af ush
n/a
2 stk LGB 12000 højresporskifte. 0 Thu 3/12/2015 - 17:49
af KimC
n/a
Større samling Märklin Mini-club skala Z sælges - SOLGT 0 Tue 1/12/2015 - 11:52
af Jimmy
n/a
Hobbytrain V65 (MAK) sælges SOLGT !! 0 Tue 17/11/2015 - 12:37
af FK
n/a
Märklin modelbane SOLGT 0 Søn 15/11/2015 - 20:27
af rib
n/a
Sælges d maskine 811 - Solgt 0 Wed 11/11/2015 - 10:23
af DCC
n/a
Købes: Lokomotivet diverse numre 0 Tue 10/11/2015 - 10:31
af kedde
n/a
test 0 Søn 1/11/2015 - 8:53
af DCC
n/a
Ombygningssæt for tysk T3 til APB 39/FFJ 38 efterlyses. 0 Lør 31/10/2015 - 23:45
af rh42200
n/a
ER FUNDET ! ! ! : Heljan / HK modeller DSB litra BDk - ER FUNDET ! ! ! 0 Thu 22/10/2015 - 20:46
af LasseSteen
n/a
SØGES - Personvogn fra DF-modeltog OHJ C eller B 226 - FUNDET 0 Tue 20/10/2015 - 12:39
af ventrikel
n/a
SØGES - Godsvogne fra DWA Hobby 0 Tue 20/10/2015 - 9:15
af ventrikel
n/a
Solgt: Roco BR189 El lok uden overdel - SOLGT ! ! ! 0 Lør 17/10/2015 - 9:08
af LasseSteen
n/a
Modeltog til Salg 0 Wed 14/10/2015 - 15:08
af Frank F
n/a
MQ købes. 0 Tue 13/10/2015 - 20:20
af janmartinsen
n/a