Køb, salg og bytte

Køb, salg og bytte af modeljernbane effekter.

EmneSvarOprettetSeneste svarsorteringsikon
Nye små lydløse 220V motorer 1 Thu 10/1/2008 - 9:30
af ksor
Thu 10/1/2008 - 10:30
af Skott
prøver i nu at få fat i disse ting 1 Mon 7/1/2008 - 21:27
af deeds
Mon 7/1/2008 - 23:53
af Holger D
Købes 0 Fri 4/1/2008 - 18:13
af merklin
n/a
Mz 1414 i bytte for et Me 7 Thu 3/1/2008 - 10:39
af vincent
Thu 3/1/2008 - 18:22
af vincent
Salg af Märklin 32 Søn 16/12/2007 - 11:50
af bahnfan.net
Tue 1/1/2008 - 18:46
af mrfusker
Brugt bane købes 7 Wed 26/12/2007 - 18:28
af skatka
Lør 29/12/2007 - 20:06
af skatka
Intellibox IR til salg 0 Lør 22/12/2007 - 16:53
af kulle2007
n/a
SÆLGES: Forskelligt materiel til spor N 0 Lør 22/12/2007 - 2:15
af KnudBe
n/a
KØBES: DSB MY og Mehano Blue Tiger 2 Mon 17/12/2007 - 5:14
af domino
Mon 17/12/2007 - 14:08
af domino
Mobile station og 60 V trafo til salg 0 Fri 14/12/2007 - 15:16
af domino
n/a
Märklin togsamling sælges. 8 Søn 29/7/2007 - 13:29
af Knudsen
Tue 11/12/2007 - 17:48
af Ivanovich
KØBES, Märklin Delta 4f styring m. trafo 1 Fri 7/12/2007 - 11:30
af Klarsyn
Lør 8/12/2007 - 0:48
af killerp
Købes: Roco V100 boogie 4 Søn 2/12/2007 - 13:56
af MY1146
Mon 3/12/2007 - 15:41
af MY1146
Købes - dobbeltaksede kulvogne. 4 Thu 12/7/2007 - 19:45
af mrfusker
Tue 27/11/2007 - 23:27
af Cargoman
KØBES: DSB BNS Styrevogn 2 Søn 18/11/2007 - 16:18
af ts_dk
Søn 18/11/2007 - 20:02
af Kim Larsen
2 forskellige Roco DSB 2. klassesvogne - SOLGT 1 Tue 30/10/2007 - 22:21
af PerOlsen
Søn 18/11/2007 - 13:03
af PerOlsen
Roco 45337 DSB BD vogn - SOLGT 2 Tue 30/10/2007 - 22:43
af PerOlsen
Søn 18/11/2007 - 13:02
af PerOlsen
Roco 45339 DSB BC-vogn i nyt design - SOLGT 1 Tue 30/10/2007 - 22:50
af PerOlsen
Søn 18/11/2007 - 12:51
af PerOlsen
Köf 4 Fri 16/11/2007 - 22:38
af sweetie66
Lør 17/11/2007 - 8:21
af PerOlsen
Märklin control unit 6021 sælges - SOLGT 1 Mon 12/11/2007 - 19:02
af Asger
Mon 12/11/2007 - 23:28
af Cyrus44
K: strømskinne til ældre HO anlæg + transformator 7 Thu 8/11/2007 - 21:36
af midway
Søn 11/11/2007 - 2:08
af midway
K: Arnold ølvogn med bremsehus (gerne defekt) 0 Fri 9/11/2007 - 19:28
af KnudBe
n/a
ALT ER SOLGT - To ældre Märklin lokomotiver + vogne 7 Søn 14/10/2007 - 11:41
af mrfusker
Tue 6/11/2007 - 18:33
af mrfusker
Märklin 4341 DSB Ca-vogn 0 Tue 30/10/2007 - 22:36
af PerOlsen
n/a
K: Märklin 48052 "Transwaggon" 6 Mon 8/10/2007 - 21:14
af Voller
Søn 21/10/2007 - 14:36
af Horsecreek