Køb, salg og bytte

Køb, salg og bytte af modeljernbane effekter.

EmneSvarOprettetsorteringsikonSeneste svar
Märklin gammelt sæt 6 Lør 25/7/2009 - 17:30
af 00
Thu 6/8/2009 - 6:23
af 00
Märklin transformator 12 Lør 25/7/2009 - 17:23
af 00
Thu 18/11/2010 - 18:06
af amigotrain
S: BR146 + 2 dobbeltvogne h0 DC solgt 2 Thu 23/7/2009 - 19:43
af Jonas
Thu 23/7/2009 - 21:28
af Jonas
S: Roco GEOline skinner solgt 6 Thu 23/7/2009 - 19:40
af Jonas
Søn 9/8/2009 - 18:17
af Arne
Jeg mangler märklin's harry potter 29551 el 29550 0 Tue 21/7/2009 - 21:12
af goboo1000
n/a
Fleischmann 14 Mon 20/7/2009 - 13:51
af Gert Frikke
Mon 13/9/2010 - 16:04
af moppe
Märklin 3900 og 3800 skinner (fra '50erne) købes 0 Mon 20/7/2009 - 13:14
af torayama
n/a
Fleischmann TwinCenter / Intellibox 4 Lør 18/7/2009 - 14:52
af 00
Thu 3/9/2009 - 9:31
af 00
Meccano/Hornby togskinner 0 Lør 11/7/2009 - 11:32
af mimotech
n/a
vis der er nogen der magler Märklin ho 28461 DSB Tjenestelok 7 Thu 9/7/2009 - 16:30
af stenlille banen
Tue 21/7/2009 - 22:09
af Arne
KØBES! SKØNT!!! jeg fik min CPS vogn.... 3 Thu 2/7/2009 - 15:49
af TRIXtog
Fri 3/7/2009 - 11:21
af Kim Larsen
Modeltog til salg... 0 Wed 1/7/2009 - 10:53
af TRIXtog
n/a
NMJ Superline MY 1104 - TIL SALG!! 2 Tue 23/6/2009 - 13:35
af niclas
Mon 6/7/2009 - 17:47
af niclas
Roco Multimaus sælges 7 Søn 21/6/2009 - 11:05
af jms_dk
Tue 7/7/2009 - 22:16
af jimmyoldtimer
Diverse H0 materiel købes/byttes 17 Thu 18/6/2009 - 16:23
af cbt
Wed 22/8/2012 - 9:44
af cbt
KØBES - Märklin K-skinner 7 Mon 15/6/2009 - 19:08
af martindahl
Mon 13/7/2009 - 13:34
af Skovsøekspressen
Fleischmann N skiftespor 1 Mon 15/6/2009 - 18:24
af 00
Tue 16/6/2009 - 12:29
af 00
Spor 1 vogne (også personvogne) 0 Mon 25/5/2009 - 16:17
af 00
n/a
Spor G Lokomotiv sælges/byttes 3 Søn 24/5/2009 - 19:42
af gm freak
Mon 8/6/2009 - 20:37
af gm freak
oprydnings salg DDC loks 7 Lør 23/5/2009 - 23:50
af Møtrik
Søn 24/5/2009 - 21:23
af Møtrik
S: Skinner + delta startsæt. 4 Thu 21/5/2009 - 19:31
af Mads H
Lør 6/6/2009 - 15:44
af Mads H
skinner 6 Thu 21/5/2009 - 19:18
af stenlille banen
Thu 21/5/2009 - 20:20
af stenlille banen
vudering af min samling 18 Thu 21/5/2009 - 11:42
af goboo1000
Wed 29/8/2012 - 21:09
af baronbo
Z skinner købes 4 Tue 19/5/2009 - 19:12
af 00
Wed 20/5/2009 - 22:12
af 00
WinTrack 8.0 sælges 0 Wed 13/5/2009 - 21:09
af Kasper W
n/a