Køb, salg og bytte

Køb, salg og bytte af modeljernbane effekter.

EmneSvarsorteringsikonOprettetSeneste svar
Håndbyggede damplokomotiver sælges - AC og DC 0 Wed 29/4/2015 - 21:35
af PerOlsen
n/a
Roco Tee Digital sæt (69123) Sælges / evt. bytte 0 Søn 26/4/2015 - 23:13
af Amatør
n/a
Har nogen forskellige H0 togvogne til salg 0 Lør 25/4/2015 - 6:47
af 219
n/a
købes: heljan ic3 0 Mon 20/4/2015 - 10:57
af mzfreak
n/a
Signaler 0 Mon 6/4/2015 - 21:42
af camping
n/a
Solgt: Hobbytrade / F2010 DSB S 738 (DC) m. loksound 4 dekoder. 1900kr. 0 Thu 2/4/2015 - 11:00
af Buzzard
n/a
Solgt: AC digital , Hobbytrade ME 1506 0 Thu 2/4/2015 - 10:56
af Buzzard
n/a
Ekstra vægt til lette togvogne. (Kan stadig leveres) 0 Thu 26/3/2015 - 10:03
af Amatør
n/a
Sælges Spor N 0 Fri 13/3/2015 - 19:39
af rob
n/a
Købes: Märklin 26340 0 Søn 8/3/2015 - 20:29
af f1freakdk
n/a
To lange Märklin Spor 1 vogne sælges 0 Søn 8/3/2015 - 18:28
af Keyflemming 2
n/a
lux 0 Lør 7/3/2015 - 17:25
af msj.7569
n/a
SOLGT : Modellastbiler og busser skala HO 0 Wed 4/3/2015 - 14:21
af pfischer
n/a
Solgt: Multimaus + kontrol enhed + PS 0 Wed 4/3/2015 - 9:11
af erikl
n/a
Sælges : Diverse Märklin 0 Lør 28/2/2015 - 1:41
af h087
n/a
Købes C skinner 0 Mon 16/2/2015 - 21:11
af Magnusmyggen
n/a
Har forskellige H0 tog, vogne og skinner tilsalg på DBA 0 Fri 13/2/2015 - 23:30
af 219
n/a
Vognbelysning sælges 0 Thu 12/2/2015 - 23:27
af Egonhund
n/a
C-skinner 0 Wed 11/2/2015 - 16:19
af janmartinsen
n/a
Roco b-vogn købes - gerne defekt 0 Wed 11/2/2015 - 13:03
af Egonhund
n/a
lyntog i sølv bemaling. 0 Mon 9/2/2015 - 12:53
af janmartinsen
n/a
Huse/bygninger 0 Søn 25/1/2015 - 18:02
af janmartinsen
n/a
KØBES... jeg mangler noget H0e 0 Mon 19/1/2015 - 21:24
af hoffmann6200
n/a
Bladet Lokomotivet 0 Fri 16/1/2015 - 14:11
af Høgfeldt
n/a
Sporskifte dekoder 0 Søn 11/1/2015 - 13:55
af cmq
n/a