Køb, salg og bytte

Køb, salg og bytte af modeljernbane effekter.

EmneSvarsorteringsikonOprettetSeneste svar
SØGES Roco Green Cargo - Er fundet og KØBT 0 Søn 1/12/2019 - 14:47
af ventrikel
n/a
Falck Region Sjælland ambulance (str. 1:87) 0 Tue 26/11/2019 - 12:45
af DanielB
n/a
TIKØB R maskine komplet byggesæt sælges. Solgt ! 0 Tue 19/11/2019 - 23:31
af tikajob
n/a
SØGES: McK ME 1508 DC 0 Mon 4/11/2019 - 13:47
af ct
n/a
Brimalm E maskine til DC/2 skinnebrug søges. 0 Mon 4/11/2019 - 0:40
af Rasmus R
n/a
SÆLGES: HELJAN MY 1104 (med kronen på front) inkl. IC-stamme 0 Tue 29/10/2019 - 0:09
af ct
n/a
Heljan Bn købes 0 Tue 17/9/2019 - 9:56
af ct
n/a
"Die Eisenbahn im Nordschwarzwald" Bind 1 og bind 2 til salg 0 Søn 21/7/2019 - 11:48
af boholm
n/a
! ! ! ! SOLGT ! ! ! ! Byttes eller sælges: 62 x DC hjul/aksler ! ! ! ! SOLGT ! ! ! ! 0 Fri 19/7/2019 - 10:24
af LasseSteen
n/a
!!!!!! ER BYTTET!!!! ** Roco kortkoblinger til Fleischmann Profi kortkoblinger - ER BYTTET!!!!!! 0 Lør 6/7/2019 - 17:46
af LasseSteen
n/a
HELJAN OHJ / MX/BN/BNS 0 Tue 2/7/2019 - 16:49
af Kim Stapelfeldt
n/a
Hochfrequez-skinnerenser, sælges 0 Thu 27/6/2019 - 14:02
af BoC
n/a
Wintrack Version 8.0, solgt 0 Thu 27/6/2019 - 13:57
af BoC
n/a
MT 152 0 Søn 16/6/2019 - 22:03
af MZ1448
n/a
Heljan litra P søges 0 Tue 21/5/2019 - 18:55
af Nederdeen
n/a
Søges: McK Bns, vare nr 1802 eller 1803 0 Tue 21/5/2019 - 18:04
af MB
n/a
SOLGT: Sælges: Roco Lokmaus 2 system 0 Thu 16/5/2019 - 14:37
af Jan65
n/a
HELJAN OHJ MX 0 Søn 12/5/2019 - 21:26
af Kim Stapelfeldt
n/a
Skydebro købes 0 Thu 9/5/2019 - 8:22
af Niels L
n/a
Sælges: 2 stk. Roco el-Lokomotiv huse (BR 189 Railion) 0 Wed 1/5/2019 - 17:54
af LasseSteen
n/a
H0 Rundremisse med 13 pladser, byggesæt, sælges 0 Lør 9/2/2019 - 12:31
af BoC
n/a
Frichs Köf – nu som byggesæt i H0 0 Søn 3/2/2019 - 19:48
af Finn B.
n/a
Lokaler søges 0 Thu 31/1/2019 - 0:17
af R 963
n/a
Fundet: DSB CMM 2404 / Heljan 5101 0 Wed 9/1/2019 - 18:27
af Gerhard V.
n/a
Købes: Viessmann vinge og for signaler 0 Wed 12/12/2018 - 12:33
af DanskBjergbane
n/a