Køb, salg og bytte

Køb, salg og bytte af modeljernbane effekter.

EmneSvarOprettetSeneste svarsorteringsikon
K: ROCO 2,5mm skinner 0 Thu 10/6/2010 - 22:06
af h-thomsen
n/a
DB BR 221 131-6 fra Fleischmann sælges 3 Thu 10/6/2010 - 11:58
af Duizz
Fri 11/6/2010 - 11:08
af Duizz
DSB MY 1114 til treskinne fra ROCO sælges 2 Fri 11/6/2010 - 11:15
af Duizz
Fri 11/6/2010 - 12:00
af Duizz
Trix DC digital H0 med telex 0 Lør 12/6/2010 - 20:01
af Reiner
n/a
Køb af DSB modeller. 4 Mon 14/6/2010 - 13:13
af Claus Ø.H.H
Mon 14/6/2010 - 15:57
af marrix
SOLGT 0 Thu 17/6/2010 - 22:33
af Lau82
n/a
Roco drejeskive 42615 0 Lør 19/6/2010 - 10:42
af Busk
n/a
SØGES - byggesæt til F-maskine fra jydske F gruppe 1 Søn 20/6/2010 - 15:56
af nielsbo
Mon 21/6/2010 - 19:35
af PTMadsen
märklin mini-club 8972 sælges solgt 1 Lør 22/5/2010 - 19:31
af stenlille banen
Mon 21/6/2010 - 21:11
af stenlille banen
solgt 2 Mon 21/6/2010 - 17:18
af Jonas
Mon 21/6/2010 - 22:50
af Jonas
Afstemning - er det OK at lave QXL-reklame i Køb-Salg 0 Tue 22/6/2010 - 21:48
af pejft
n/a
QXL 22 Mon 21/6/2010 - 19:12
af Busk
Wed 23/6/2010 - 16:02
af Purellum
SOLGT 15 Mon 21/6/2010 - 11:56
af Lau82
Thu 24/6/2010 - 7:15
af moppe
busch 6577 træer sælges(n) 6 Thu 24/6/2010 - 16:07
af stenlille banen
Thu 24/6/2010 - 20:43
af stenlille banen
erevolution 0 Thu 24/6/2010 - 21:42
af Ros
n/a
Luksusfælden 43 Wed 21/10/2009 - 9:23
af Willjax
Thu 24/6/2010 - 21:53
af Ros
Brandtogs tilbehør til salg 0 Fri 25/6/2010 - 15:47
af Mads H
n/a
Solgt: 3 stk roco 45339 DSB BC vogne 4 Mon 28/6/2010 - 18:58
af trn85
Tue 29/6/2010 - 20:58
af R Svendsen
Mehano Boston Express til salg. 3 Fri 25/6/2010 - 15:59
af Lau82
Fri 2/7/2010 - 11:01
af pejft
landrover 1/87 13 Fri 25/4/2008 - 13:17
af kikken
Lør 3/7/2010 - 9:43
af Gert Frikke
Købes 9 Lør 12/6/2010 - 12:38
af JHansen
Lør 3/7/2010 - 10:50
af martindahl
Salg af havebane materiel 6 Søn 4/7/2010 - 11:28
af D 804
Mon 5/7/2010 - 7:23
af D 804
Lån eller leje af ECoS 2 0 Tue 6/7/2010 - 22:32
af TouchCab
n/a
3067 Marklin My 1101 museumsudgave til dc digital 9 Mon 5/7/2010 - 18:23
af Ros
Wed 7/7/2010 - 7:54
af Ros
Efterlysing: Roco nr. 66374 - Tadgs type fra ÖBB 7 Mon 5/7/2010 - 21:47
af Litra-H
Thu 8/7/2010 - 18:42
af R Svendsen