Køb, salg og bytte

Køb, salg og bytte af modeljernbane effekter.

EmneSvarOprettetsorteringsikonSeneste svar
Hobbytrade materiel til salg. 21 Mon 7/5/2018 - 21:03
af CaBrag
Thu 10/5/2018 - 15:41
af CaBrag
SØGER H0 Privat/sidebane drejeskive 10 Fri 11/5/2018 - 11:38
af Camber6
Mon 14/5/2018 - 18:03
af Svend
4 nye Heljan My MX m.Lyd sælges 6 Lør 12/5/2018 - 17:02
af jimmyoldtimer
Mon 14/5/2018 - 8:20
af 1PTN
Multi etniske strandgæster 0 Lør 12/5/2018 - 20:17
af Jaco
n/a
ANNULLERET: S: Spor 1 BR50 fra KM-1 2 Søn 13/5/2018 - 0:55
af El Capitan
Mon 14/5/2018 - 0:23
af El Capitan
S: Digikeijs DR5000 dcc central *SOLGT* 0 Mon 14/5/2018 - 9:46
af Snuden
n/a
Bøger til salg 4 Tue 15/5/2018 - 7:33
af Skott
Tue 15/5/2018 - 16:40
af Skott
4 ROCO lokomotiver sælges 3 med lyd 1 Digital NEDSAT Opdateret 9 Fri 18/5/2018 - 10:48
af jimmyoldtimer
Thu 28/6/2018 - 19:54
af jimmyoldtimer
Annonce slettet 5 Fri 18/5/2018 - 17:37
af jimmyoldtimer
Thu 7/6/2018 - 21:40
af jimmyoldtimer
Købes gamle danske billetter 1 Wed 23/5/2018 - 9:16
af LLP
Wed 23/5/2018 - 11:44
af kedde
Købes: Roco 63032 DSB ICE TD DC 0 Wed 23/5/2018 - 14:38
af JakobDSB
n/a
SOLGT... Märklin Spor1 vogne 0 Wed 23/5/2018 - 16:23
af f1freakdk
n/a
SOLGT!!! Märklin 55712 Spor1 lokomotiv BR 218 3 Wed 23/5/2018 - 16:33
af f1freakdk
Thu 24/5/2018 - 18:33
af f1freakdk
Købes: HHJ PF222 0 Thu 24/5/2018 - 17:44
af Lbj
n/a
SOLGT Märklin E141 Spor 1 0 Thu 24/5/2018 - 18:56
af f1freakdk
n/a
Søges: Hobbytrade dobbeltdækkervogne i DB bemalinger (dc eller ac) 3 Fri 25/5/2018 - 19:45
af LasseSteen
Lør 16/6/2018 - 19:44
af LasseSteen
Heljan Y tog / OHJ 0 Lør 26/5/2018 - 8:37
af Kim Stapelfeldt
n/a
S: Walthers 90' drejeskive, amerikansk - 933-2849 - DC/DCC ** SOLGT ** 0 Tue 29/5/2018 - 11:23
af Snuden
n/a
() 0 Thu 7/6/2018 - 8:58
af DCC
n/a
SOLGT: Roco designrødt Ma lyntog 0 Søn 17/6/2018 - 15:31
af dbschenker
n/a
Købes Lenz central ( glem det, har købt) 0 Lør 23/6/2018 - 10:26
af DCC
n/a
1 11 Lør 23/6/2018 - 19:50
af Futtog
Wed 27/6/2018 - 21:07
af MAB
S-maskine søges ikke længere (har købt) 4 Lør 14/7/2018 - 11:29
af jkp4100
Wed 18/7/2018 - 10:49
af nielsbo
Solgt 4 Thu 19/7/2018 - 18:59
af Niels møller
Søn 22/7/2018 - 6:40
af Niels møller
Søger HK 86003 DS tankvogn "NATRONLUD" 0 Fri 20/7/2018 - 19:09
af ct
n/a