Køb, salg og bytte

Køb, salg og bytte af modeljernbane effekter.

EmneSvarOprettetSeneste svarsorteringsikon
Hobbytrade MT købes (Afsluttet) 3 Wed 29/6/2016 - 0:19
af Lbj
Wed 29/6/2016 - 13:34
af 10køb
Itrain Licens kode "SOLGT" 0 Wed 29/6/2016 - 21:09
af cmq
n/a
Heljan MY overdel søges 4 Søn 10/7/2016 - 16:34
af jkp4100
Søn 17/7/2016 - 12:01
af jkp4100
Købes märklin signalbuch 03401 0 Fri 22/7/2016 - 15:45
af cmq
n/a
Første årgange af Lokomotivet sælges 2 Mon 8/8/2016 - 7:40
af esben2009
Mon 8/8/2016 - 10:09
af esben2009
Kort Fleichmann 6154C drejeskive købes 1 Thu 18/8/2016 - 11:48
af Kruse
Fri 19/8/2016 - 7:03
af Alex
SOLGT - Brimalm DSB damplokomotiver sælges 14 Wed 6/1/2010 - 22:51
af TouchCab
Fri 26/8/2016 - 20:49
af Erik
O-maskine sælges - SOLGT 0 Søn 28/8/2016 - 19:13
af Finn B.
n/a
Roco DSB B-vogne mm. 0 Søn 28/8/2016 - 19:35
af Niels
n/a
IC-3 togsæt sælges - SOLGT 0 Søn 28/8/2016 - 21:29
af Finn B.
n/a
P-maskine byggesæt fra UK Keyser sælges 0 Søn 28/8/2016 - 21:59
af Finn B.
n/a
Rangertraktor ML6 "Den grønne elevator" sælges 0 Søn 28/8/2016 - 22:12
af Finn B.
n/a
** SOLGT * * : 2 x Wascosa "Eurotank" vogne fra B Models/Van Biervliet (Opdateret) ** SOLGT** 4 Fri 26/8/2016 - 18:37
af LasseSteen
Mon 29/8/2016 - 17:26
af Lars Skjærlund
Hs368 - SOLGT 0 Søn 4/9/2016 - 22:07
af Finn B.
n/a
D-maskine 839 (AC) uden lyd, indbygget med røg seuthe Nr. 27 (SOLGT) 2 Wed 7/9/2016 - 8:25
af lars hansen
Wed 7/9/2016 - 21:42
af lars hansen
Ville gerne anskaffe Heljan Container crane 89001 6 Wed 17/8/2016 - 0:47
af reh
Thu 8/9/2016 - 15:02
af reh
U - vogne sælges SOLGT!! 0 Lør 10/9/2016 - 16:50
af MAB
n/a
* * SOLGT * * * Stor banegård og P-hus (Nye og usamlet) * * SOLGT * * * 0 Søn 11/9/2016 - 13:33
af LasseSteen
n/a
Märklin digital målevogn sælges 7 Wed 31/8/2016 - 8:17
af MZ1448
Tue 13/9/2016 - 19:24
af MZ1448
D 804 + MY 1116 (MY solgt) til salg - ***SOLGT*** 0 Wed 14/9/2016 - 23:41
af h087
n/a
OHJ materiel søges 34 Thu 8/9/2016 - 16:30
af Kim Stapelfeldt
Fri 16/9/2016 - 9:22
af Kim Stapelfeldt
Solgt: B-models CFL 1820 0 Fri 16/9/2016 - 19:43
af BT
n/a
SOLGT! Heljan Collection 2 Thu 1/9/2016 - 16:38
af TRIXtog
Søn 18/9/2016 - 9:14
af peterw
SOLGT: Roco Z21 10820 4 Søn 4/9/2016 - 23:14
af Snuden
Mon 19/9/2016 - 17:02
af Snuden
solgt 0 Søn 2/10/2016 - 20:02
af Brian1980
n/a