Køb, salg og bytte

Køb, salg og bytte af modeljernbane effekter.

EmneSvarOprettetsorteringsikonSeneste svar
Diverse renoveringsværdige huse 0 Thu 19/4/2018 - 16:34
af Bibihest
n/a
Søger DSB MY 1136 fra Kato - er det muligt? 4 Thu 12/4/2018 - 20:39
af Strandlyst
Wed 18/4/2018 - 22:06
af Strandlyst
*** SOLGT *** Gasværk i H0 til salg *** SOLGT *** 1 Tue 3/4/2018 - 12:39
af Lars Skjærlund
Tue 3/4/2018 - 23:04
af Snuden
Købes: Lenz 23151, Lenz lh100, Lenz ls150 0 Mon 2/4/2018 - 20:37
af kasix
n/a
S: Komplette årgange af Jernbanen. Plus lidt løse blade. 1 Fri 30/3/2018 - 17:41
af Horsecreek
Thu 12/4/2018 - 18:59
af Horsecreek
IKKE AKTUELT: Hobbytrade litra Mt rød/sort til Dc. 0 Wed 28/3/2018 - 17:37
af dbschenker
n/a
IKKE AKTUELT: Hobbytrade 91071 1 Tue 20/3/2018 - 11:24
af dbschenker
Tue 20/3/2018 - 16:59
af Langelandsbanen
Anlæg sælges 1 Søn 18/3/2018 - 13:38
af Bo S.
Søn 18/3/2018 - 17:01
af Lars
Salg af ROCO tog 1 Søn 18/3/2018 - 12:43
af mica
Søn 18/3/2018 - 23:47
af fkm
SØGER: HELJAN 43413 - DSB MX 1013 DC 5 Thu 15/3/2018 - 1:40
af ct
Lør 12/5/2018 - 14:27
af jimmyoldtimer
Salg af Jernbane DVD'er SOLGT 3 Tue 13/3/2018 - 13:30
af Horsecreek
Tue 13/3/2018 - 23:07
af Horsecreek
EpokeModeller OHJ skinnebus med bivogn, “solgt” 0 Thu 8/3/2018 - 23:56
af claus rasmussen
n/a
Sælges - Heljan blå BN vogn 0 Thu 1/3/2018 - 21:26
af TKVJ M 2
n/a
Sælges: Diverse Lenz og Digitrax - nu med billeder 2 Wed 28/2/2018 - 21:55
af El Capitan
Wed 28/2/2018 - 23:16
af El Capitan
Solgt!!! Märklin digitalenheder 6021/6036/6040/6043 0 Fri 23/2/2018 - 17:35
af f1freakdk
n/a
Købes : Trix C-skinner . 0 Tue 20/2/2018 - 17:43
af dominomand
n/a
Antenner til Mz3 0 Mon 12/2/2018 - 18:09
af dbschenker
n/a
Lufthansa Airport Express + danske togbøger sælges 3 Lør 10/2/2018 - 20:07
af esben2009
Søn 25/2/2018 - 11:56
af joergen1978
KTAS telefon boks i str. H0 med lys VINTER - TILBUD 2 Fri 9/2/2018 - 18:28
af MIPEMO modeller
Fri 9/2/2018 - 19:29
af MIPEMO modeller
Vurdering? 2 Søn 4/2/2018 - 18:49
af Sidselk
Fri 9/2/2018 - 12:42
af kley
Marklin 76510 Kulkran - Sælges 0 Thu 1/2/2018 - 21:20
af Carlsberg
n/a
H0 materiel sælges ( en ny opdateret liste vedhæftet + opdateret solgte) 6 Wed 31/1/2018 - 2:08
af h087
Fri 9/2/2018 - 13:15
af h087
Märklin digital system Solgt 0 Tue 30/1/2018 - 18:32
af esben2009
n/a
Købes: Hobby Trade 63001 Dobbeltdækkersæt med grønne dørmarkeringer 5 Tue 30/1/2018 - 3:58
af JakobDSB
Wed 16/5/2018 - 21:50
af LasseSteen
Traincontrol licens koder ANULLERET 0 Søn 28/1/2018 - 17:01
af cmq
n/a