Generelt om Sporskiftet

Ris og ros om dette forum, forslag til forbedringer, almindelige kommentarer med meget mere.

EmneSvarOprettetsorteringsikonSeneste svar
Egen katagori 19 Tue 18/11/2008 - 23:02
af Fizban
Fri 21/11/2008 - 17:19
af ksor
problem vedr. læste emner 7 Søn 12/10/2008 - 21:39
af kedde
Tue 14/10/2008 - 12:31
af Togthom
Youtube forslag 5 Fri 10/10/2008 - 10:13
af Bibihest
Søn 12/10/2008 - 21:55
af Bibihest
Chat på Sporskiftet 11 Wed 3/9/2008 - 14:39
af Techek
Thu 4/9/2008 - 9:43
af Leonard
Killfilter 1 Tue 2/9/2008 - 20:47
af Leonard
Tue 2/9/2008 - 21:34
af bahnfan.net
Pornoskrald på sporskiftet.dk 32 Fri 22/8/2008 - 21:58
af Willie Garvin
Tue 26/8/2008 - 20:33
af moppe
noget lort 19 Fri 15/8/2008 - 20:34
af ronnie6-6
Fri 17/10/2008 - 20:24
af ronnie6-6
Bløp 1 Mon 11/8/2008 - 22:35
af Lars Skjærlund
Tue 12/8/2008 - 8:52
af Techek
Konstant logget ind på Sporskiftet 13 Mon 28/7/2008 - 17:08
af DennisTR
Wed 6/8/2008 - 0:19
af Kresten
off topic 0g Modeljernbane messer 12 Wed 18/6/2008 - 19:30
af domino
Thu 3/7/2008 - 21:07
af PerOlsen
Off topic 19 Tue 17/6/2008 - 11:48
af Platfod
Wed 18/6/2008 - 17:42
af Lars Skjærlund
Endnu en milepæl 5 Wed 11/6/2008 - 13:44
af Occam
Thu 12/6/2008 - 7:44
af Techek
Kalender for modelbane messer arrangementer osv. 5 Søn 8/6/2008 - 12:51
af Frben
Thu 12/6/2008 - 22:00
af domino
Tidshorisont for nyt forumssystem? 0 Thu 29/5/2008 - 22:30
af moppe
n/a
Hvorfor ? - Du kan ikke søge igen så hurtigt efter sidste... 7 Tue 27/5/2008 - 18:24
af jkristia
Thu 29/5/2008 - 9:01
af Techek
Filter til aldeles uvedkommende stof 17 Mon 12/5/2008 - 15:35
af Skovsøekspressen
Thu 15/5/2008 - 14:09
af Techek
Grafik og udseende 2 Fri 9/5/2008 - 14:03
af moppe
Fri 9/5/2008 - 19:11
af Lars Skjærlund
Kuriositet på Google og Sporskiftet 0 Fri 2/5/2008 - 18:20
af Techek
n/a
Forsvundet indlæg 3 Tue 22/4/2008 - 6:46
af mrfusker
Wed 23/4/2008 - 14:14
af mrfusker
Er der en grafiker til stede? 36 Fri 4/4/2008 - 21:53
af Lars Skjærlund
Fri 25/4/2008 - 9:24
af paspaatoget
Problemer med log-on 18 Tue 1/4/2008 - 11:46
af Michael BJ
Mon 21/4/2008 - 8:32
af Techek
ny tråd 6 Søn 2/3/2008 - 19:21
af tmjbk
Fri 7/3/2008 - 18:01
af Purellum
Nyt forum: Fremo? 20 Søn 17/2/2008 - 16:59
af Lars Skjærlund
Tue 26/2/2008 - 11:53
af Lars Skjærlund
Nyt forum: Maling og patinering? 10 Søn 17/2/2008 - 16:57
af Lars Skjærlund
Tue 26/2/2008 - 21:40
af KnudBe
Endnu en milepæl 10 Søn 17/2/2008 - 15:36
af Newtrain
Mon 18/2/2008 - 7:43
af killerp