Arrangementer

Arrangementer og andre aktiviteter om tog.

EmneSvarOprettetsorteringsikonSeneste svar
afsked med E991 5 Thu 8/4/2010 - 18:39
af Gert Frikke
Mon 19/4/2010 - 8:43
af Søndenfjords
På tur med DSB´S MO 0 Mon 5/4/2010 - 15:45
af SC
n/a
Banebørstedag 2010 12 Søn 4/4/2010 - 19:05
af Triangel
Søn 13/6/2010 - 11:10
af Occam
Jernbanefascinationen i højsædet på Europahøjskolen Uge 25 0 Søn 28/3/2010 - 0:14
af John de Summer-...
n/a
Nordsjællands Veterantog holder åbent hus 30. april/2. maj 1 Wed 24/3/2010 - 0:11
af Erik 1:87
Wed 24/3/2010 - 10:00
af martindahl
Vestsjælland Veterantog holder åbent hus fredag d. 30. april 13 Tue 23/3/2010 - 23:48
af martindahl
Lør 1/5/2010 - 23:03
af martindahl
Centralværkstedet på Otto Busses vej 16 Søn 21/3/2010 - 22:13
af Erik 1:87
Thu 1/4/2010 - 21:06
af Jonas
Udflugt med DSB Museumstog og Klub 40 d. 1 og 2. maj 2010 0 Mon 15/3/2010 - 10:54
af Dampfmeisteren
n/a
NJMK laver tur til Miniature Wunderland! 1 Fri 26/2/2010 - 16:53
af Mads H
Lør 6/3/2010 - 15:08
af Mads H
Hobbymesse i Neumünster 6 Wed 24/2/2010 - 22:50
af Niels A
Thu 25/2/2010 - 7:14
af moppe
Dansk Legetøjsmarked søndag d. 21/2 på Frederiksberg 0 Mon 15/2/2010 - 19:06
af Torben Z.
n/a
Togmesse i Rødding-Centret 3 Mon 18/1/2010 - 21:42
af Frank F
Tue 19/1/2010 - 0:30
af henho
Tur til Minature Wunderland 18 Tue 12/1/2010 - 20:53
af KBAndersen
Tue 10/5/2011 - 14:51
af disavelo
Arrangementlisten på My 1 2 87 45 Wed 30/12/2009 - 4:17
af Erik 1:87
Fri 14/1/2011 - 20:04
af Erik 1:87
Indbydelse til Åbent Hus. 24 Wed 30/12/2009 - 1:36
af F.Ormstrup
Søn 14/2/2010 - 17:45
af martindahl
Udstillingen i Bremen 2009. 3 Mon 23/11/2009 - 23:28
af F.Ormstrup
Tue 24/11/2009 - 13:52
af Niels A
Billeder fra afskedsturen med E991 9 Søn 15/11/2009 - 2:21
af TouchCab
Mon 16/11/2009 - 10:21
af Søndenfjords
Juletog 2009 3 Lør 14/11/2009 - 17:24
af Erik 1:87
Lør 14/11/2009 - 20:50
af Tjalfe
Legetøjsmarked i Frederiksberghallerne 4 Mon 2/11/2009 - 10:35
af tybalt
Wed 18/11/2009 - 18:39
af tybalt
Legetøjsmarked i Århus 11 Mon 2/11/2009 - 1:38
af Erik 1:87
Mon 2/11/2009 - 20:44
af Niels A
Modelmesse i Viborg søndag den 29. november 35 Tue 20/10/2009 - 10:59
af trn85
Thu 3/12/2009 - 0:51
af henho
Tømmeruphallen (Kalundborg) på søndag den 18.oktober 17 Fri 16/10/2009 - 22:52
af pejft
Søn 18/10/2009 - 21:51
af stenlille banen
MODELTOGSMESSE I SVERIGE 0 Fri 16/10/2009 - 18:19
af volvo
n/a
Vestsjælland Veterantog 10. - 11. oktober 2009 1 Fri 9/10/2009 - 18:12
af martindahl
Fri 9/10/2009 - 18:51
af stenlille banen
Store-byttedag 2009 13 Søn 13/9/2009 - 16:03
af Nomisdk
Søn 13/9/2009 - 22:29
af Erik 1:87